Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 11 lipca 2003

Kolejna impreza z cyklu GOL Adventure - Delta Force

Fajek, 11 lipca 2003, 17:31

Już jutro odbędzie się kolejna impreza z cyklu GOL Adventure. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami nabytymi podczas zabawy grami akcji wszelakiej maści , jak np. Quake czy Unreal.

Ujawniono szczegóły na temat targów Tokyo Game Show 2003
Ujawniono szczegóły na temat targów Tokyo Game Show 2003

eLKaeR, 11 lipca 2003, 13:25

Tegoroczna edycja słynnych elektroniczno-rozrywkowych targów o nazwie Tokyo Game Show odbędzie się już za blisko dwa miesiące w stolicy Kraju Kwitnącej Wiśni. Inicjatorem całego przedsięwzięcia jest organizacja CESA (Computer Entertainment Suppiler’s Association).

Konsola Phantom ukazuje swoje prawdziwe oblicze

Łosiu, 11 lipca 2003, 12:40

Stało się, doczekaliśmy się w końcu dnia, w którym odsłonięta została tajemnica tej konsoli widmo. Otóż cała prawda o przedsięwzięciu Infinium Labs została opublikowana w obszernym artykule na serwisie Newsforge i muszę przyznać, że jest ona zaskakująca. Okazuje się bowiem, że Phantom to nic innego jak urządzenie do ochrony praw autorskich, urządzenie, które ma zatrzymać rozwój nielegalnego kopiowania gier i w końcu urządzenie które w istocie jest PeCetem.

Recenzja: Warcraft III – The Frozen Throne

Fajek, 11 lipca 2003, 12:30

Frozen Throne to pierwszy oficjalny dodatek do trzeciej części Warcrafta. Akcja omawianego dodatku ponownie osadzona została w fantastycznej krainie Azeroth, w kilka miesięcy po bitwie na górze Hyjal, w której pokonano Archimonde’a i Płonący Legion...

Gracze wszystkich krajów łączcie się, gdyż Polanie II potrzebują pomocy!
Gracze wszystkich krajów łączcie się, gdyż Polanie II potrzebują pomocy!

eLKaeR, 11 lipca 2003, 12:05

Za kilka tygodni powinna zadebiutować w sklepach gra strategiczna pt. KnightShift, znana nad Wisłą pod nazwą Polanie II. Jednakże prace developerskie ciągle trwają, a połączone sztaby firm Zuxxez Entertainment i Reality Pump poszukują dużej liczby przedpremierowych testerów.

Ojcowie Zegarmistrza zwijają żagle!

eLKaeR, 11 lipca 2003, 10:55

Po dwunastu latach działalności w stan likwidacji wkroczyło najstarsze studio developerskie rodem z Italii, noszące nazwę Trecision. Spod rąk pracowników odchodzącej w niebyt firmy wyszło sporo programów rozrywkowych, przeznaczonych dla komputerów PC i Amiga oraz konsol stacjonarnych z rodziny PlayStation i telefonów komórkowych.

Weź udział w turnieju Will Rock!

ComCo, 11 lipca 2003, 10:51

Od momentu rynkowej premiery pełnej wersji strzelanki pierwszoosobowej o nazwie Will Rock nie minął jeszcze jeden miesiąc, a tymczasem jej wydawca - firma Ubi Soft Entertainment - podał, że pod koniec lipca odbędzie się pierwszy, oficjalny turniej omawianej produkcji, w którym mogą wziąć udział gracze z całego świata.

Sprzedano 2,4 miliona Network Adapterów do PS2
Sprzedano 2,4 miliona Network Adapterów do PS2

ComCo, 11 lipca 2003, 09:56

Zachodni serwis internetowy Bloomberg poinformował, że (stan na 30 czerwca bieżącego roku) korporacji Sony udało się już sprzedać ponad 2,4 miliona urządzeń pozwalających na korzystanie z uroków grania sieciowego wszystkim posiadaczom konsoli PlayStation 2.

Postal: Classic and Uncut, czyli powrót krwawego taty

eLKaeR, 11 lipca 2003, 09:15

Blisko sześć lat po pierwotnej premierze do sklepów w Europie i Ameryce Północnej ponownie trafi kontrowersyjna gra akcji o nazwie Postal. Reedycja zostanie oznaczona podtytułem Classic and Uncut, a będzie wydana przez połączone sztaby firm Whiptail Interactive i Running With Scissors.

Xbox i Japonia nie przepadają za sobą

ComCo, 11 lipca 2003, 09:15

Od dawna rynek japoński postrzegany jest „cel numer jeden” dla wszystkich wydawców konsol czy gier im dedykowanych. Nic więc dziwnego, że w Kraju Kwitnącej Wiśni praktycznie co pół roku ukazuje się raport dotyczący sprzedaży poszczególnych platform sprzętowych. Tym razem przyniósł on jednak spore zaskoczenie - o ile dominacja firmy Sony i konsoli PlayStation 2 była niemal pewna, o tyle rezultat osiągnięty przez Microsoft i Xbox powoduje grymas zdziwienia na twarzach graczy. Zresztą, popatrzcie sami.

Top 10 gier w US (11/07/03)

ComCo, 11 lipca 2003, 08:24

Najnowsze notowanie listy przygotowanej przez firmę NPD Techworld otwiera niedawny debiutant na rynku, tj. produkcja MMORPG o nazwie Star Wars Galaxies: An Empire Divided, spychając tym samym szósty dodatek do serii The Sims (pt. Superstar) na drugą pozycję. Czołową trójkę zamyka inne rozszerzenie - Neverwinter Nights: Shadows of Undrentide, zaś rzeczony „Top 10” niestety opuściła gra RollerCoaster Tycoon 2.