Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 lipca 2003

Poradnik: FIFA Football 2003

Sznur, 14 lipca 2003, 17:19

Nie każdy rodzi się geniuszem wirtualnych gier piłkarskich. Wielu czytelników pisze do nas e-maile z prośbami o pomoc. FIFA 2003 okazała się trudniejszą grą od jej poprzedniczek. Szczególnie duży wpływ ma brak opcji treningu, który zawsze nauczał klientów EA Sports sztuki grania. Z tej przyczyny postanowiliśmy stworzyć poradnik, który na pewno przyda się zarówno początkującym graczom, jak i tym doświadczonym.

Conquest Marines – multiplayerowa przeróbka UT2003
Conquest Marines – multiplayerowa przeróbka UT2003

ComCo, 14 lipca 2003, 14:33

Pomimo tego, że od momentu rynkowego debiutu Unreal Tournament 2003 minęło już parę ładnych miesięcy, a w przygotowaniu znajduje się kolejna edycja serii oznaczona numerkiem 2004, fani gry przygotowali właśnie specjalną, beta-testową wersję całkowitej konwersji rzeczonej produkcji, pt. Conquest Marines.

Steam v.2.0 i Half-Life: Counter-Strike v.1.6

eLKaeR, 14 lipca 2003, 14:22

Developerzy z firmy Valve Software umieścili właśnie w Internecie nową edycję klienta systemu Steam, umożliwiającego uzyskanie dostępu do gry Half-Life: Counter-Strike w wersji 1.6 (wprowadzenie m.in. tarczy ochronnej i oficjalnego bota).

Star Trek: Elite Force II tytułem pożegnalnym dla firmy Activision

eLKaeR, 14 lipca 2003, 14:05

Dziś potwierdziła się nasza wcześniejsza wiadomość, dotycząca gry z gatunku FPS pt. Star Trek: Elite Force II. Otóż korporacja Activision oznajmiła oficjalnie, że produkt ten jest jej ostatnim programem, nawiązującym do uniwersum „Gwiezdnej Wędrówki”.

DELTA Force – wrażenia po imprezie
DELTA Force – wrażenia po imprezie

Łosiu, 14 lipca 2003, 14:04

Druga z imprez wchodzących w skład cyklu GOL Adventure 2003 już za nami (przypominam, że trwają zapisy na trzecią - Red Baron). Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Pięciu wybrańców w sobotę przeszło szkolenie z zakresu rodzajów i obsługi różnych typów broni (pistolety: H&K USP Expert, Glock 17, shotgun Imperator SDASS oraz karabin Hunter), a następnie kolejnych kilka godzin, pod czujnym okiem instruktorów, usiłowało trafić w cel. W niedzielę zaś ten, który zdobył największą ilość punktów w strzelaniu (tu duże brawa dla jegomościa o ksywce NEXUS :) skoczył z 4 tysięcy metrów, wykonał w powietrzu kilka fiołków i ewolucji, po czym spokojnie opadł na spadochronie na ziemię.

Zobacz w akcji dwa nowe samochody z Need for Speed: Underground!
Zobacz w akcji dwa nowe samochody z Need for Speed: Underground!

eLKaeR, 14 lipca 2003, 12:49

Prace specjalistów z korporacji Electronic Arts nad najnowszą edycją popularnego cyklu Need for Speed, noszącą podtytuł Underground, nadal trwają. Tymczasem na fale globalnego oceanu informatycznego wypłynęło pięć kolejnych screenshotów, prezentujących wspomnianą grę w akcji (platforma Sony PlayStation 2).

Recenzja: New World Order

Fajek, 14 lipca 2003, 12:03

New World Order to gra wzorowana na takich tytułach jak Counter-Strike czy Team Fortress. Wykorzystuje nowoczesny silnik graficzny dzięki czemu wygenerowane otoczenie przypomina film akcji.

Garść informacji oficjalnych i niepotwierdzonych rewelacji, związanych z grą Doom III
Garść informacji oficjalnych i niepotwierdzonych rewelacji, związanych z grą Doom III

eLKaeR, 14 lipca 2003, 12:02

Jeden z developerów trzeciej części sagi Doom, czyli Tim Willits z korporacji id Software, podzielił się ostatnio z redakcją fachowego magazynu PC Gamer kilkoma nowymi informacjami na temat tej gry.

Szwedzi zdominowali zawody we Francji

ComCo, 14 lipca 2003, 10:19

W położonym na zachodzie Francji mieście Poitiers odbył się turniej dedykowany wszystkim miłośnikom „growej” rywalizacji, o nazwie Electronic Sports World Cup. Według informacji podanych przez organizatorów, omawiane zawody zgromadziły około 400 uczestników z 37 krajów całego świata, którzy toczyli wirtualne potyczki przed ośmiotysięczną widownią.

Cellmons, czyli komórkowe potwory
Cellmons, czyli komórkowe potwory

Solnica, 14 lipca 2003, 10:15

Cellmons to stworzona przez nasz rodzimy zespół Toolzz & Toyzzz, gra strategiczna z elementami RPG, umożliwiająca wspólną zabawę online wielu osobom jednocześnie. Co ciekawe, mogą to być zarówno użytkownicy telefonów komórkowych obsługujących aplikacje Java, jak i zwykłych, podłączonych do sieci pecetów.

Czy kryptonim „Xenon” ma coś wspólnego z Xbox 2? Spekulacji nt. nowej konsoli Microsoftu ciąg dalszy

ComCo, 14 lipca 2003, 09:02

Zachodni serwis Computer and Video Games podał, że według plotek krążących ostatnio w środowisku brytyjskich developerów gier, bardzo wczesna wersja kolejnej (po Xboxie) konsoli przygotowywanej przez korporację Microsoft oznaczona została kryptonimem „Xenon”. Ta nazwa być może jednak odnośni się wyłącznie do podzespołów opracowywanej „maszynki”, chociaż niedawno okazało się, że pewna grupa producentów mogła przetestować owe akcesoria w akcji...

Multiplayer Manager do Colin McRae Rally 3

Łosiu, 14 lipca 2003, 08:17

Programiści z firmy Codemasters kazali nam bardzo długo czekać na PeCetową wersję trzeciej odsłony słynnego rajdowego cyklu Colin McRae Rally, a mimo tego, mimo tak długiego czasu developingu nie zaimplementowali do tego tytułu możliwości gry wieloosobowej (od razu zaznaczam, że granie w 4 osoby na jednym komputerze nie uważam za tryb multi godny komputera PC). Fani tego cyklu niezadowoleni z tego faktu, postanowili sami stworzyć sobie narzędzie, dzięki któremu wspólnie pograją sobie w sieci. I tak też się stało. W chwili obecnej CMR3 MP Manager, bo tak nazywa się program pozwalający na grę w trybie multiplayer po sieci lokalnej, znajduje się w fazie produkcyjnej (beta2), a jego twórcy szukają chętnych do wzięcia udziału w beta testach.