Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 1 sierpnia 2003

Poradnik: Grand Theft Auto: Vice City - Encyklopedia

Sznur, 1 sierpnia 2003, 18:36

„Grand Theft Auto: Vice City to tytuł, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Wszak większość graczy miała w swojej karierze do czynienia choćby z jedną z jedna z trzech poprzednich części, resztę zapraszam do zapoznania się z materiałami zgromadzonymi w serwisie informacyjnym GRY-OnLine. Ten poradnik jest opisem wszystkich czynności, jakie gracz musi wykonać by ukończyć grę w 100% (zgodnie z wpisem w statystykach) oraz szczegółowo objaśnia kilka ciekawych aspektów...” - zapraszamy do skorzystania z pierwszego poradnika do tej gry - Encyklopedii.

Rywalizacja PvP „na tapecie” testerów Dragon Empires
Rywalizacja PvP „na tapecie” testerów Dragon Empires

Syriusz, 1 sierpnia 2003, 17:11

Firma Codemasters poinformowała o rozpoczęciu pierwszej fazy beta-testów Dragon Empires. Sprawdzeniu poddana zostanie głównie walka między dwoma graczami. Ted Carron, producent tego MMORPG-a nowej generacji, tłumaczy takie posunięcie chęcią rozwiązania wszelkich problemów z tym trybem gry już w samym zarodku.

Czas na Red Barona, kolejna imprezę z cyklu GOL Adventure

Fajek, 1 sierpnia 2003, 16:44

Jutro odbędzie się trzecia i zarazem przedostatnia impreza z cyklu GOL Adventure. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję poczuć czym jest lot samolotem z początków minionego wieku...

Recenzja: Shadowbane

Fajek, 1 sierpnia 2003, 16:03

Shadowbane to kolejna gra mmoRPG rozgrywana w świecie fantasy. Jednak tytuł ten wprowadza kilka nowych cech, dzięki czemu nieco odróżnia się od poprzednich produkcji z tego gatunku...

Zaktualizuj Colin McRae Rally 3

Syriusz, 1 sierpnia 2003, 15:31

Korporacja wydawnicza Codemasters przygotowała pierwszego patcha dla wszystkich posiadaczy najpopularniejszego symulatora rajdów samochodowych, czyli gry Colin McRae Rally 3. Został on oznaczony numerem v1.1 i wprowadza do rozgrywki kilka koniecznych poprawek.

W Soldner: Secret Wars nie zabraknie widoku FPP
W Soldner: Secret Wars nie zabraknie widoku FPP

Syriusz, 1 sierpnia 2003, 13:04

Zespół Wings Simulation postanowił, że wszystkie bronie w jego nadchodzącej grze akcji - Soldner: Secret Wars - zostaną przemodelowane oraz dopasowane do większych rozdzielczości. Decyzja ta wynika z faktu, iż owe studio developerskie postanowiło zaimplementować w swojej produkcji dodatkowo widok z pierwszej osoby (FPP), przez co uzbrojenie, wykonane na potrzeby TPP (pełna wersja miała pierwotnie posiadać tylko tę perspektywę obserwowania wydarzeń), nie wyglądało już tak atrakcyjnie.

„Czwarte Sim Miasto” + „Godziny Szczytu” = Sim City 4: Deluxe Edition

eLKaeR, 1 sierpnia 2003, 12:57

Czwarta część słynnej gry strategiczno-ekonomicznej Sim City obecna jest na rynku od niecałych siedmiu miesięcy. Wraz z początkiem roku szkolnego 2003/2004 do sklepów trafi oficjalne rozszerzenie tej pozycji, oznaczone podtytułem Rush Hour. Natomiast kilka tygodni później w sklepach zadebiutuje specjalna kompilacja wspomnianych programów.

Jak się miewa projekt Serious Sam 2?

eLKaeR, 1 sierpnia 2003, 12:50

Chorwackie studio Croteam znane jest w branży elektroniczno-rozrywkowej przede wszystkim dzięki dwóm grom z serii Serious Sam, noszącym podtytuły The First Encounter (rok wydania: 2001) oraz The Second Encounter (2002). Obecnie firma rodem z Europy Południowej nadal pracuje nad kolejnym produktem, traktującym o przygodach „Poważnego Sama”.

Pierwsze screenshoty i dodatkowe informacje, związane z grą Tony Hawk’s Underground
Pierwsze screenshoty i dodatkowe informacje, związane z grą Tony Hawk’s Underground

eLKaeR, 1 sierpnia 2003, 12:40

Podczas minionych targów Electronic Entertainment Expo korporacja wydawnicza Activision intensywnie promowała, opracowywaną obecnie w siedzibie firmy Neversoft Entertainment, grę sportową o nazwie Tony Hawk’s Underground. Niektóre cechy charakterystyczne najnowszej odsłony popularnej wirtualnej symulacji jazdy na deskorolce przedstawiliśmy tutaj, natomiast dziś mamy przyjemność zaprezentować Wam dwie dodatkowe wiadomości oraz trzy premierowe screenshoty.

W3: Reign of Chaos i The Frozen Throne - patche v1.12

ComCo, 1 sierpnia 2003, 12:04

Blizzard Entertainment wciąż pracuje nad swoimi bestsellerowymi produkcjami, tj. strategią czasu rzeczywistego Warcraft 3: Reign of Chaos oraz dodatkiem do niej, noszącym podtytuł The Frozen Throne. Najlepszym dowodem na potwierdzenie tych słów jest opublikowanie dwóch poprawek systemowych, które aktualizują powyższe tytuły do wersji v1.12.

Ponad 2000 lat temu istniało miasto Sparta...
Ponad 2000 lat temu istniało miasto Sparta...

Phoenix, 1 sierpnia 2003, 10:54

Slitherine Strategies, twórca takich tytułów jak Legion czy Chariots of War, ogłosił rozpoczęcie prac nad kolejną grą. Spartan będzie strategią umiejscowioną około roku 250 przed naszą erą. Tytuł ten zaoferuje nam możliwość wcielenia się w rolę władcy jednego z ponad 100 narodowości żyjących w owym czasie na obszarze Grecji i Azji Mniejszej.

Half-Life 2 jednak 30 września!

Fajek, 1 sierpnia 2003, 10:50

Half-Life 2 to jedna z najbardziej oczekiwanych, tegorocznych premier. Kilka dni temu informowaliśmy, że premiera gry, która była planowana na 30 września 2003, zostanie najprawdopodobniej przesunięta w okolice tegorocznej „gwiazdki”. Były to jedynie plotki i przecieki, rzekomo pochodzące z samego źródła, tj. z firmy Vivendi Universal Games.

Oficjalny serwis Gry Knights of Honor
Oficjalny serwis Gry Knights of Honor

Phoenix, 1 sierpnia 2003, 10:28

Black Sea Studios otworzyło w dniu wczorajszym oficjalną stronę gry Knights of Honor, ukazującą produkt, nad którym w czasie obecnym pracują – będzie to symulacja zdobywania imperium osadzona w czasach średniowiecza. Witryna oferuje odwiedzającym wiadomości na temat świata gry, kilka nowych screenów, oraz FAQ. Pełna wersja Knights of Honor zostanie opublikowana przez Sunflowers w drugim kwartale 2004 roku.

AquaNox 2: Revelation, Cold Zero i Chaser - potrójne „złoto” w USA
AquaNox 2: Revelation, Cold Zero i Chaser - potrójne „złoto” w USA

ComCo, 1 sierpnia 2003, 10:07

Firma Encore poinformowała właśnie o fakcie zakończenia procesu developingu (status „gold”) trzech wydań gier, skierowanych do amerykańskiego odbiorcy. Mowa tu o: AquaNox 2: Revelation, Cold Zero: The Last Stand oraz Chaser, zaś rynkowy debiut tych produkcji w Stanach Zjednoczonych odbędzie się dokładnie 19 sierpnia. Producentem wszystkich tytułów jest oczywiście austriackie studio JoWooD.

Joint Operations dopiero w 2004 roku
Joint Operations dopiero w 2004 roku

ComCo, 1 sierpnia 2003, 08:55

Kilka tygodni temu, korporacja wydawnicza NovaLogic Ltd. zapowiedziała, iż jej najnowsza taktyczna gra akcji o nazwie Joint Operations, zawita na sklepowe półki w okresie tegorocznej Gwiazdki. Czas jednak zweryfikował powyższe plany – na pełną wersję omawianej produkcji będziemy musieli zaczekać aż do pierwszego kwartału przyszłego roku.