Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 4 sierpnia 2003

SimBin zmienia profil - fani wirtualnych wyścigów klasy GT maja powody do zmartwień

Fajek, 4 sierpnia 2003, 16:29

SBDT czyli SimBin Development Team, grupa ludzi, która zasłynęła w świecie fanów gier samochodowych stworzeniem m.in. znakomitych modów do gier z serii F1 (FIA GT, GTR2002), które to mody charakteryzują się znakomitymi modelami jazdy, grafiką i perfekcyjną oprawą dźwiękową. Mnóstwo osób pilnie śledziło poczynania firmy, oczekując jednocześnie na kolejną edycję dodatku przeznaczonego tym razem do F1 Challenge 99-02 – niestety, prawdopodobnie dodatek ów nie ujrzy nigdy światłą dziennego.

Plany Take 2 Interactive na najbliższy kwartał

Syriusz, 4 sierpnia 2003, 15:42

Europejski oddział korporacji wydawniczej Take 2 Interactive, nie chcąc zapewne trzymać graczy w ciągłej niepewności, zaktualizował swój plan wydawniczy. Najnowsza „rozpiska” obejmuje trzy najbliższe miesiące i dotyczy wyłącznie premier nowych tytułów na Starym Kontynencie.

Kolejna część GOL Adventure już za nami – pierwsze wrażenia z imprezy Red Baron
Kolejna część GOL Adventure już za nami – pierwsze wrażenia z imprezy Red Baron

Redakcja GRYOnline.pl, 4 sierpnia 2003, 14:00

Trzecia impreza z cyklu GOL Adventure już za nami. W minioną sobotę, dwoje wylosowanych szczęśliwców odbyło lot będącym własnością krakowskiego Muzeum Lotnictwa, samolotem Piper Cub. Z pewnością jednym z najbardziej emocjonujących momentów imprezy, była możliwość własnoręcznego pilotowania maszyny pochodzącej z pierwszej połowy ubiegłego stulecia. Oczywiście nie zabrakło również innych atrakcji.

Gra na podstawie komiksu, czyli CVO: Covert Vampiric Operations w przygotowaniu
Gra na podstawie komiksu, czyli CVO: Covert Vampiric Operations w przygotowaniu

ComCo, 4 sierpnia 2003, 13:53

Na stronach serwisu The Comics Continuum możemy wyczytać, że korporacja Konami (wydawca takich serii jak: Metal Gear Solid, Silent Hill, czy Castlevania) sprzymierzyła swoje siły z firmą IDW Publishing, zajmującą się publikacją serii komiksowych w Stanach Zjednoczonych. Zawarte porozumienie dotyczy cyklu CVO: Covert Vampiric Operations, na podstawie którego ma powstać nowa gra video.

Zapowiedź: Lionheart

Fajek, 4 sierpnia 2003, 12:36

Lionheart to gra z gatunku cRPG wzorowana na kultowej serii Fallout, powstała przy współpracy firmy Black Isle Studio (twórcy takich hitów jak: Fallout, Icewind Dale, Baldur’s Gate II) oraz Reflexive Entertainment (Zax , Star Trek Away Team).

Def Jam Vandetta 2 w produkcji?

Syriusz, 4 sierpnia 2003, 11:50

Pracownicy serwisu Computer and Video Games umieścili informację, z której wynika, że Electronic Arts przymierza się do wypuszczenia na rynek sequela symulatora ulubionego, amerykańskiego „sportu” - wrestligu. Swoje domniemania redaktorzy opierają na dużym sukcesie, jaki osiągnęła pierwsza część Def Jam Vandetta oraz fakcie, że oddział EA Big jest w posiadaniu praw do kolejnej odsłony.

Sobotnie spotkanie z Januszem Kuligiem - krótka relacja z imprezy
Sobotnie spotkanie z Januszem Kuligiem - krótka relacja z imprezy

Fajek, 4 sierpnia 2003, 11:14

W minioną sobotę tuż przed salonem EMPiK Mega Store w Krakowie na rynku głównym odbyło się spotkanie z jednym z najlepszych polskich kierowców rajdowych – Januszem Kuligiem. Spotkanie było jednym z elementów promocji gry Colin McRae Rally 3, dla której to gry Janusz Kulig użyczył swojego głosu pilotowi.

Kilka informacji nt. Dragon Quest VIII
Kilka informacji nt. Dragon Quest VIII

Syriusz, 4 sierpnia 2003, 10:55

Wielkimi krokami zbliża się premiera najnowszej produkcji Squere-Enix, tzn. Dragon Quest VIII. Jest to kontynuacja, niezwykle popularnej w Kraju Kwitnącej Wiśni serii o nazwie Dragon Quest, która niestety na Starym Kontynencie nie osiągnęła zadowalającego sukcesu. Ósma odsłona tego cyklu powinna jednak odmienić powyższą sytuację.

Realms of Torment coraz bliżej premiery…
Realms of Torment coraz bliżej premiery…

ComCo, 4 sierpnia 2003, 10:21

Realms of Torment - nowa gra z gatunku MMOcRPG, osadzona w średniowiecznych realiach fantasy - wkroczyła już w drugą fazę procesu beta-testów. Autorzy ze studia Quad Software wraz ze sporą liczbą graczy starają się aktualnie wyeliminować wykryte błędy programistyczne, jak również zaimplementować w pełnej wersji zupełnie nowe możliwości.

NWN: Hordes of the Underdark – garść informacji
NWN: Hordes of the Underdark – garść informacji

ComCo, 4 sierpnia 2003, 09:00

Na tegoroczną jesień zaplanowano rynkowy debiut drugiego (po Shadows of Undrentide) rozszerzenia pełnej wersji gry Neverwinter Nights, noszącego podtytuł Hordes of the Underdark. Ów dodatek zaoferuje graczom zupełnie nową kampanię, jak również nowe potwory, zaklęcia, umiejętności, klasy i przeróżne przedmioty, zaś poniżej znajdziecie więcej szczegółów w tej sprawie.