Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 sierpnia 2003

ATI będzie współpracować z Microsoftem nad następcą Xboxa

Syriusz, 15 sierpnia 2003, 12:11

Wraz z podpisaniem umowy technologicznej z korporacją Microsoft, ATI Technologies - znany producent szybkich układów graficznych - stał się głównym deweloperem nowych rozwiązań technicznych dla następcy konsoli Xbox oraz innych projektów potentata z Redmond.

Doom 3 - pierwsze wrażenia z grania w trybie multiplayer!
Doom 3 - pierwsze wrażenia z grania w trybie multiplayer!

ComCo, 15 sierpnia 2003, 10:46

Długo oczekiwany dzień prezentacji trybu rozgrywki wieloosobowej trzeciej części cyklu Doom mamy już za sobą (premiera pełnej wersji nastąpi w pierwszym kwartale 2004 roku). Przedstawiciele prasy i gracze z całego świata rzucili się na stoisko id Software na konwencie QuakeCon, zaś poniżej przygotowałem zbiór pierwszych opinii oraz przemyśleń redaktorów zachodnich serwisów internetowych w tej sprawie (plus pierwsze dwa screeny!).

Komputery na QuakeConie, czyli ludzka wyobraźnia nie zna granic
Komputery na QuakeConie, czyli ludzka wyobraźnia nie zna granic

Syriusz, 15 sierpnia 2003, 09:41

Dallas jest od wczoraj centrum świata dla wszystkich entuzjastów dynamicznych gier akcji/FPS. Tegoroczny QuakeCon to - oprócz kilkudziesięciu turniejów, spotkań z twórcami, a także pokazów Doom 3 (szersze info w tej sprawie już za chwilę) oraz Call of Duty - miejsce, w którym można zobaczyć, co komputerowi maniacy potrafią zrobić ze swoimi „maszynkami”.

Puchar Narodów Ghost Recon - Polacy na pierwszy miejscu!

Syriusz, 15 sierpnia 2003, 09:19

Polskiej drużynie udało się zająć pierwsze miejsce w turnieju Ghost Recon Nations Cup, zorganizowanym przez Clanbase! W finale nasi reprezentacji musieli zaprezentować swoje umiejętności w pojedynku z Francuzami. Zwycięstwo wynikiem 2:0, bez oddania ani jednej mapy mówi chyba samo za siebie...

Kuma: War w przygotowaniu
Kuma: War w przygotowaniu

ComCo, 15 sierpnia 2003, 09:00

Strzelanek pierwszoosobowych, w których obserwujemy przeróżne konflikty zbrojne z perspektywy „zwykłego” żołnierza, powstało już tyle, że ciężko jest je policzyć na palcach obu rąk (najmilej wspominam Delta Force: Black Hawk Down). Tymczasem programiści z zespołu Kuma Reality Games, nie zrażeni tym faktem, przygotowują kolejną grę zaliczającą się do powyższej kategorii...

Top 10 gier w US (15/08/03)

ComCo, 15 sierpnia 2003, 08:34

Warcraft III: Frozen Throne (po kilku tygodniach na liście, podczas trwania których znajdował się na pozycji lidera) w najnowszym zestawieniu amerykańskich bestsellerów wśród gier komputerowych, musiał uznać wyższość symulatora lotu Microsoft Flight Simulator 2004: Century Of Flight, a także dodatku do popularnego symulatora „życia Kowalskiego”, czyli The Sims: Superstar.