Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 9 sierpnia 2003

„Dredd kontra Śmierć” - oficjalna strona
„Dredd kontra Śmierć” - oficjalna strona

Syriusz, 9 sierpnia 2003, 15:43

Sędzia Dredd w wydaniu video, a konkretniej: gra Judge Dredd: Dredd Vs. Death, doczekał się już oficjalnej witryny internetowej. Znajdziemy na niej (standardowo): garść ogólnych informacji o fabule oraz bohaterach, galerię screenów, zestaw tapet do pobrania, dział „making of”, etc.

Half-Life 2 na ECTS dostanie stoisko z prawdziwego zdarzenia
Half-Life 2 na ECTS dostanie stoisko z prawdziwego zdarzenia

ComCo, 9 sierpnia 2003, 15:02

Half-Life 2 na tegorocznych targach E3 w Los Angeles zrobił prawdziwą furorę - chyba każdy już wie, że będzie miał do czynienia z produkcją, zaliczającą się do kategorii „musisz-mieć”, która najprawdopodobniej wyznaczy w światku gier video nowe standardy. Tymczasem zespół Valve Software połączył niedawno swoje siły z brytyjskim oddziałem Vivendi Universal Games - obie firmy zajmują się teraz przygotowaniem specjalnego pokazu drugiej części „Pół-żywego” na zbliżającej się ekspozycji ECTS w Londynie.

Republic: The Revolution nareszcie „złote”
Republic: The Revolution nareszcie „złote”

Syriusz, 9 sierpnia 2003, 13:50

Po kilku tygodniach czekania, firma Eidos Interactive zdecydowała się wreszcie na oficjalne ogłoszenie ukończenia prac nad pełną wersją gry Republic: The Revolution (status „gold) i wysłanie jej do tłoczni. Debiut programu na półkach zachodnich sklepów powinien nastąpić już na początku września bieżącego roku.

Galaxy Andromeda - kolejny projekt anulowany

ComCo, 9 sierpnia 2003, 10:09

Niestety, po raz kolejny w ciągu dwóch ostatnich dni, muszę być posłańcem złych wieści... Korporacja wydawnicza CDV Software podała właśnie do wiadomości publicznej wyniki za ostatni okres rozliczeniowy. Otóż owa firma straciła aż milion euro w drugim kwartale 2003 roku, zaś pod koniec bieżącego roku analitycy przewidują straty na poziomie 4 milionów EUR! Aby utrzymać się na rynku, potrzebne były spore „cięcia” w budżecie już opracowywanych projektów. Nie widząc innej możliwości, zdecydowano się na zaprzestanie developingu gry Galaxy Andromeda (dawne Imperium Galactica III)...

Cenega na targach ECTS

Syriusz, 9 sierpnia 2003, 09:15

Do grona wydawców, którzy zapowiedzieli swoje przybycie na tegoroczne targi ECTS (Londyn; 27-29 sierpnia), dołączyła właśnie firma Cenega. Wszyscy odwiedzający rzeczoną ekspozycję będą mogli zobaczyć na jej stoisku cztery produkcje, dedykowane popularnym PeCetom, aczkolwiek możliwe jest, iż owa korporacja zaprezentuje podczas targów kilka innych pozycji, zaliczających się do serii Games4U.

Shadowbane - zagraj przez 10 dni za darmo!
Shadowbane - zagraj przez 10 dni za darmo!

ComCo, 9 sierpnia 2003, 08:32

Połączone sztaby firm Wolfpack Studios oraz Ubi Soft Entertainment przygotowały specjalną promocję dla wszystkich osób, które chciałyby zobaczyć i przetestować jak wygląda rozgrywka w ich najnowszej produkcji MMORPG, tzn. Shadowbane. Otóż na oficjalnej stronie programu została udostępniona w pełni darmowa, dziesięciodniowa wersja „free trial” gry.