Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 19 sierpnia 2003

Konkurs Samsung Cybertalenty 2003 – szansa dla wszystkich kreatywnych
Konkurs Samsung Cybertalenty 2003 – szansa dla wszystkich kreatywnych

Fajek, 19 sierpnia 2003, 15:36

„Już dzisiaj mogę powiedzieć, że otwarta formuła „Everyone’s invited” sprawdziła się w stu procentach. Myślę, że z roku na rok konkurs cieszyć się będzie coraz większą popularnością zarówno samych twórców jak i mediów” – komentował przebieg konkursu Samsung Cybertalenty 2003 Jin An Kim, prezes, dyrektor generalny Samsung Electronics Polska, honorowy juror konkursu. A już 6go września podczas ogólnopolskiego finału World Cyber Games 2003, w warszawskiej Hali Expo XXI wieku poznamy zwycięzców konkursu Samsung Cybertalenty 2003 i będziemy mogli obejrzeć najlepsze prace konkursowe.

Atari, nVidia oraz Whiptail Interactive na targach ECTS

ComCo, 19 sierpnia 2003, 14:22

Do tegorocznej edycji londyńskich targów ECTS pozostał już tylko tydzień, zaś trzy kolejne korporacje przygotowały obszerne listy tytułów, których prezentacja odbędzie się na ich stoiskach. Mowa tu o: Atari, nVidia i Whiptail Interactive, zaś poniżej znajdziecie więcej informacji w tej sprawie.

Publiczny pokaz Joint Operations na Games Convention
Publiczny pokaz Joint Operations na Games Convention

Syriusz, 19 sierpnia 2003, 14:02

Korporacja wydawnicza NovaLogic ogłosiła ostatnio, że dzięki porozumieniu z firmą Krawall, na Games Convention - spotkaniu fanów gier wszelkiej maści, jakie odbędzie się w mieście Leipzig w dniach 21-24 sierpnia bieżącego roku – przeprowadzi publiczną prezentację swojej najnowszej produkcji, tj. Joint Operations.

Powrót Duronów?

Fajek, 19 sierpnia 2003, 13:52

Zagraniczny serwis poświecony zagadnieniom sprzętowym poinformował, że firma AMD w ciągu najbliższego miesiąca wprowadzi do sprzedaży procesory z tzw. segmentu „entry-level”, czyli do tanich komputerów stacjonarnych. Czyżby po wstrzymaniu rok temu produkcji Duronów, układy te ponownie miałyby się znaleźć w domowych komputerach? Najprawdopodobniej tak.

Beta Test gry Everquest Online Adventures: Fontiers
Beta Test gry Everquest Online Adventures: Fontiers

Phoenix, 19 sierpnia 2003, 12:51

Firma Sony Online Entertainment Inc. ogłosiła, iż gra EverQuest Online Adventures: Frontiers weszła w fazę beta testów. Zmiany wprowadzone do świata online gry sprawdzić może aż 20 tysięcy osób. Produkt dedykowany jest na konsolę PlayStation2, natomiast data jego premiery przewidziana jest na listopad tego roku.

Głosy w Battlestar Galactica
Głosy w Battlestar Galactica

Phoenix, 19 sierpnia 2003, 12:47

Jak podaje Vivendi Universal Games w ich nowej kosmicznej strzelance, jaką jest gra Battlestar Galactica pojawią się głosy podkładane przez aktorów, którzy wystąpili w serialu telewizyjnym pod tym samym tytułem. Pozycja ta przewidziana jest dla posiadaczy konsol Xbox i PlayStation 2. Data jest światowej premiery to 17 listopad 2003r.

Lords of EverQuest i Champions of Norrath dostaną nowe opcje, związane z rozgrywką online

Syriusz, 19 sierpnia 2003, 12:36

Korporacja Sony Online Entertainment podała do wiadomości publicznej informację na temat postępu prac nad specjalnym oprogramowaniem, które znacznie ułatwi graczom wieloosobową rozgrywkę w takich tytułach jak Lords of EverQuest (online RTS) oraz Champions of Norrath (online cRPG).

Narzędzie developerskie dla fanów Star Trek Elite Force II

Phoenix, 19 sierpnia 2003, 10:51

Producent gry Star Trek Elite Force II (gra ukaże się w Polsce we wrześniu, dzięki firmie Licomp Empik Multimedia) – firma Ritual Entertainment opublikowała właśnie pierwszą wersję narzędzi developerskich dla fanów rzeczonego tytułu.

Wirtualne przygody Simpsonów
Wirtualne przygody Simpsonów

Syriusz, 19 sierpnia 2003, 10:15

Pięcioosobowa (plus minus dziadek), żółta i zwariowana rodzinka znana jest ludziom na całym świecie już przeszło od 14 lat. Wraz z popularnym serialem animowanym powstawały także liczne gierki z Simpsonami w roli głównej, począwszy od zadziwiająco zabawnej arcadówki wyprodukowanej przez Konami w 1991. Później szło już jak po maśle, rok rocznie powstawały nowe produkcje, w 2001 akcja została nawet przeniesiona w 3D (gra The Simpsons Road Rage).

Unreal Tournament 2004 - garść nowych informacji

ComCo, 19 sierpnia 2003, 09:51

Na łamach zachodniego serwisu internetowego UnrealOps, opublikowany został wywiad z przedstawicielem firmy Epic Games, który dotyczył nowej edycji popularnej, multiplayerowej strzelanki pierwszoosobowej, tj. gry Unreal Tournament 2004. Poniżej znajdziecie najciekawsze doniesienia, jakie wyłapałem z całego materiału, zaś na rynkowy debiut omawianej pozycji przyjdzie nam cierpliwie poczekać do listopada bieżącego roku.

Microsoft developerem Train Simulator 2
Microsoft developerem Train Simulator 2

ComCo, 19 sierpnia 2003, 08:46

Do tej pory, nad developingiem gry Train Simulator 2, czyli sequelem popularnego symulatora jazdy pociągiem, czuwał brytyjski zespół Kuju Entertainment. Tymczasem w najnowszych informacjach prasowych, związanych z rzeczonym tytułem, możemy przeczytać, że za dokończenie procesu tworzenia będzie odpowiadać dotychczasowy wydawca pełnej wersji - korporacja Microsoft.