Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 22 sierpnia 2003

Poradnik: Tomb Raider: The Angel of Darkness

Sznur, 22 sierpnia 2003, 19:10

"Poradnik prowadzi za rączkę od początku do końca opowieści. Dołożyłem starań, by zawierał opisy wszelkich możliwych do zebrania przedmiotów, toteż trasa wędrówki może się znacznie wydłużyć. W zależności od Waszych preferencji, można ją sobie oczywiście mocno skrócić, jednak podczas starć z silniejszymi przeciwnikami brak apteczki czy naboi może się źle odbić na kondycji panny Croft." - Zapraszamy do pierszej części solucji do nowego Tomb Raidera.

Encore wydawcą nowych tytułów studia Ascaron

Syriusz, 22 sierpnia 2003, 17:15

Korporacja Encore podpisała porozumienie z studiem developerskim Ascaron, na mocy którego stałą się wydawcą dwóch najnowszych tytułów tegoż studia, tj. Patrician III: Rise of the Hanse oraz Pirate Hunter, na kontynencie północnoamerykańskim. Obie gry powstały na fali sukcesów, jakie osiągnęły ich poprzedniczki - Patrician II i Port Royale.

Electronic Arts, THQ oraz Codemasters na targach ECTS

ComCo, 22 sierpnia 2003, 14:26

Do londyńskich targów ECTS pozostało już tylko kilka dni (całość odbędzie się w okresie od 27 do 29 sierpnia), zaś trzy kolejne firmy wydawnicze, tj. Electronic Arts, THQ oraz Codemasters, podały listy tytułów, jakie zamierzają zaprezentować graczom podczas rzeczonej ekspozycji. Poniżej znajdziecie więcej szczegółów w tej sprawie.

Recenzja: BloodRayne

Fajek, 22 sierpnia 2003, 13:04

BloodRayne to gra akcji z elementami horroru osadzona w latach 30-tych XX wieku, gdzie wcielimy się w rolę agentki Blood Rayne. Nie jest ona zwyczajnym człowiekiem, lecz łączy cechy ludzkie i wampirze.

Militaria w Joan of Arc
Militaria w Joan of Arc

Phoenix, 22 sierpnia 2003, 12:51

Na łamach serwisu GamesDomain.com pojawiły się nowe informacje na temat gry Joan of Arc, której producentem jest firma Enlight Software. Wiadomości te dotyczą machin wojennych, jakie ujrzymy w rzeczonym produkcie.

Siedem spośród dziesięciu bożonarodzeniowych bestsellerów w Europie przypadnie „Electronic Arts”?

eLKaeR, 22 sierpnia 2003, 12:39

Korporacja software’owa Electronic Arts posiada obecnie bardzo wysoką rangę wśród wydawców oprogramowania elektroniczno-rozrywkowego i zamierza w najbliższym czasie umocnić swoją rynkową pozycję. Na temat nowego europejskiego kursu firmy wypowiedział się jej reprezentant – Gerhard Florin.

Jak powinien wyglądać idealny komputer dla północnoamerykańskiego gracza? Firma Gateway zna odpowiedź.

eLKaeR, 22 sierpnia 2003, 12:35

Katalog handlowy amerykańskiej firmy Gateway został właśnie poszerzony o dwa zestawy komputerowe, zaprojektowane z myślą o grach wirtualnych najnowszej generacji. Oferta ograniczona jest czasowo, a dla każdego nabywcy przewidziano niespodziankę w postaci trzech pełnych wersji programów elektroniczno-rozrywkowych ze stajni Electronic Arts (Battlefield 1942, Madden NFL 2003 i Need for Speed: Hot Pursuit 2).

Relacja z czwartej imprezy GOL Adventure

Redakcja GRYOnline.pl, 22 sierpnia 2003, 11:27

Piraci - ostatnia, czwarta, impreza z cyklu GOL Adventure odbyła się w zeszły weekend, kończąc tym samym całą naszą wakacyjno-przygodową serię imprez przygotowanych dla członków MayClubu oraz użytkowników, którzy wykupili usługę GOL MAX. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją z Piratów, która właśnie wylądowała w dziale Publicystyka.

Zmiany w planie wydawniczym THQ

Phoenix, 22 sierpnia 2003, 11:10

Z ostatniej informacji prasowej firmy THQ dowiadujemy się o kilku zmianach odnośnie dat premiery niektórych gier, których rzeczona firma jest wydawcą.

„Trzynastka” dostanie soundtrack

Syriusz, 22 sierpnia 2003, 10:05

Korporacja Ubi Soft poinformowała, że połączyła swe siły z firmą muzyczną Future Primitive Sound w celu wydania oddzielnej płyty, zawierającej ścieżkę dźwiękową do nadchodzącej strzelanki pierwszoosobowej, z wyróżniającą się, cell-shadingową grafiką, tzn. XIII. W chwili obecnej dostępne są już pierwsze sample, które można znaleźć na oficjalnej stronie wspomnianego tytułu.

Evangelion na PS2 w listopadzie

Soulcatcher, 22 sierpnia 2003, 09:12

Znamy już studio, które zajmie się developingiem najnowszej produkcji Bandai na konsolę Sony PlayStation 2 - Evangelion 2: Shinseiki Evangelions. Nad przygotowaniem pełnej wersji programu czuwa zespół Alfa Systems, który w przeszłości stworzył już między innymi takie tytuły jak Gun Parade March czy Castle of Shikigami.

Ultima X: Odyssey już oficjalnie

Łosiu, 22 sierpnia 2003, 09:10

Rozpoczęcie się imprezy firmy Electronic Arts w San Francisco, które miało miejsce wczorajszej nocy (według naszego czasu) przyniosło od dawana oczekiwane oficjalne potwierdzenie tego, iż Origin i EA pracują nad grą zatytułowaną Ultima X: Odyssey i jest, a raczej będzie ona, przedstawicielem gatunku MMOcRPG. Andy Hollis szef Originu zaanonsował nowy tytuł prezentując pierwsze materiały z Ultimy X oraz pre-renderowany film ukazujący wybrane sekwencje z gry. Uaktualnienie: Na naszym serwerze FTP znajduje się już pierwszy oficjalny zwiastun Ultima X: Odyssey. Zapraszam do pobrania.

Sequel Runaway: A Road Adventure w produkcji

Łosiu, 22 sierpnia 2003, 08:19

Runaway: A Road Adventure – niebagatelna gra przygodowa zespołu Pendulo Studios, wykonana w klasycznym stylu (dwuwymiarowa, rysowana grafika) zadebiutowała w Hiszpanii w 2001 roku odnosząc olbrzymi sukces. Niestety z powodu bankructwa tamtejszego wydawcy rzeczonego tytułu, firmy Dinamic Multimedia, wydanie gry w innych krajach odwlekło się nawet o dwa lata (np. w Niemczech wydano grę w 2002 roku, w Stanach Zjednoczonych przed kilkoma dniami), a my polscy gracze jeszcze troszkę na nią poczekamy (firma Topware podaje termin premiery – III kwartał 2003). Tymczasem niemiecki wydawca Runaway’a, firma DTP, ujawnił, iż w produkcji znajduje się druga część tego tytułu, zaś jej premiera planowana jest na czwarty kwartał 2004 roku (zaznaczam, iż mowa o premierze wersji niemieckiej).