Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 7 sierpnia 2003

Lethal Skies II w przygotowaniu
Lethal Skies II w przygotowaniu

Syriusz, 7 sierpnia 2003, 17:58

Duet wydawniczy Asmik Ace - Sammy Studios oficjalnie poinformował, iż aktualnie pracuje nad grą Lethal Skies II (znaną też w Japonii jako Sidewinder). Całość, według zapowiedzi, będzie zręcznościowym symulatorem działań współczesnych (choć nie tylko) myśliwców bojowych.

Poradnik: Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight

Sznur, 7 sierpnia 2003, 17:35

Tym razem zapraszamy do nauki pilotażu w symulatorze Microsoft Flight Simulator 2004: A Century of Flight na przykładzie dwóch instruktażowych przelotów samolotami pasażerskimi: pierwszy maszyną Beechcraft King Air 350 na trasie Gdańsk - Kopenhaga, a drugi olbrzymim Boeingiem 777-z Warszawy do Rzymu. Poradnik dokładnie opisuje wszystkie etapy lotu, począwszy od ustalenia trasy przelotu po technikę lądowania w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Korporacja BioWare rozpoczęła współpracę z Obsidian Entertainment

ComCo, 7 sierpnia 2003, 17:28

Feargus Urquhart - jeden z założycieli Black Isle Studios - stanął niedawno na czele nowoutworzonego zespołu developerskiego o nazwie Obsidian Entertainment. Owe studio zawarło właśnie porozumienie z firmą BioWare Corporation (saga Baldur's Gate), które pozwoli obydwu producentom na jeszcze bardziej efektywną pracę nad nowymi tytułami, skierowanymi zarówno do posiadaczy popularnych PeCetów, jak i konsol nowej generacji.

Nowa wersja America's Army: Operations dostępna do pobrania
Nowa wersja America's Army: Operations dostępna do pobrania

Syriusz, 7 sierpnia 2003, 14:57

Wirtualny symulator działań żołnierza, którego autorami są specjaliści z Armii Amerykańskiej i eksperci z tamtejszego Departamentu Obrony, czyli America's Army: Operations, doczekał się już „awansu” do numerku v1.9.0.

„Generałowie” dostaną grywalne demo

ComCo, 7 sierpnia 2003, 13:43

Od premiery pełnej wersji gry Command & Conquer: Generals minęło już ponad pół roku, zaś wszyscy wielbiciele tej strategii czasu rzeczywistego oczekują teraz na pojawienie się oficjalnego rozszerzenia, noszącego podtytuł Zero Hour (debiut w listopadzie). Tymczasem, dla osób, które nie miały styczności z oryginałem, firma Electronic Arts szykuje jego grywalną wersję demonstracyjną.

Ubi Soft na ECTS i PlayStation 2 Experience

Syriusz, 7 sierpnia 2003, 13:22

Ubi Soft jest kolejną korporacją wydawniczą (po Nintendo i Just Flight - szczegóły macie tutaj), która postanowiła ujawnić swój line-up na tegoroczne targi ECTS w Londynie (27-29 sierpnia). Wśród produkcji, jakie będą mogli zobaczyć wszyscy odwiedzający rzeczoną ekspozycję znajdziemy m.in.: Prince of Persia: The Sands of Time, XIII czy Far Cry.

Top 20 gier w UK (07/08/03)

ComCo, 7 sierpnia 2003, 12:42

W kolejnym zestawieniu bestsellerowych produkcji rynku gier video w Wielkiej Brytanii, jakie przygotowały organizacje: ChartTrack oraz Entertainment and Leisure Software Publishers Association (ELSPA), pierwsze cztery pozycje pozostały bez zmian. W dalszym ciągu listę otwiera Pokemon Ruby, zaś kolejne miejsca zajmują (odpowiednio): Pokemon Sapphire, EyeToy: Play i Tomb Raider: The Angel of Darkness.

Silent Hill 3 dostępne w Stanach
Silent Hill 3 dostępne w Stanach

Phoenix, 7 sierpnia 2003, 10:15

Amerykański oddział wydawcy i producenta gier, firmy Konami Inc. ogłosił, że gra Silent Hill 3 należąca do gatunku akcji/TPP typu survival horror dostępna jest już dla graczy posiadających konsolę Play Station 2, zamieszkałych na terenie Ameryki Północnej. Konami zapowiada również, że do gry dodany jest darmowym bonus w postaci soundtracka. Wersja na komputery klasy PC dostępne będzie w Październiku bieżącego roku.

GBmore – start!

Fajek, 7 sierpnia 2003, 10:04

W dniu dzisiejszym ruszyła oficjalna strona pisma GBmore – jedynego polskiego pisma poświęconego tylko konsolom przenośnym oraz telefonom komórkowym. Na stronie znajdziecie zapowiedź najnowszego numeru, dwa słowa o redagujących pismo ludziach oraz rzecz najważniejszą: formularz zamówienia. Po GBmore nie trzeba będzie biegać do kiosku ani szukać go w jedynym w mieście saloniku prasowym obsługiwanym przez jakąś egzotyczną firmę. Każdy, kto złoży zamówienie i dokona wpłaty na konto, dostanie swój numer do domu. Pismo będzie też dostępne w najlepszych sklepach branżowych w kraju.

Wanted Guns ukaże się zimą
Wanted Guns ukaże się zimą

Phoenix, 7 sierpnia 2003, 09:54

Studio wydawnicze Iridon Interactive, które stworzyło już takie gry jak: Pure Pinball oraz Akimbo zapowiedziało prace nad tytułem Wanted Guns. Historia, w której przyjdzie nam wsiąść udział będzie mieć miejsce w Meksyku i na Dzikim Zachodzie w czasie, kiedy w Stanach trwa Wojna Secesyjna. Produkt ten przeznaczony jest dla komputerów klasy PC, który połączy w sobie następujące elementy: third person action, jazdy konno oraz skradania się i błyskawicznego ataku. Pojedynki i strzelanie odbywać się będzie w trybie „FPS shooter mode”. Data wydania produktu przewidziana jest na czwarty kwartał 2003r.