Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 sierpnia 2003

Zapowiedź: Homeworld 2

Fajek, 14 sierpnia 2003, 15:46

Akcja Homeworld 2 toczy się 100 lat po wydarzeniach które miały miejsce w części pierwszej i opisuje desperacką walkę rasy Hiigaran z rasą wojowników Vaygr. Jak twierdzą autorzy Homeworld 2 to produkcja o iście epickim wymiarze...

Poradnik za mniej niż 1 PLN

Fajek, 14 sierpnia 2003, 15:22

Odpowiadając na prośby wielu naszych czytelników, postanowiliśmy udostępnić zbiory naszych poradników do gier również w nieco innej formie. Nie musicie już wysyłać SMS’a aby pobrać poradnik, gdyż możecie je zamówić na płycie CD.

EA planuje otworzyć nowe studio

Syriusz, 14 sierpnia 2003, 15:00

Pomimo tego, że ogólnie mówi się o recesji w „branży”, wyniki finansowe niektórych firm są znacznie mniejsze, niż pierwotnie zakładano, a ostatnio nawet anulowano kilka ciekawie zapowiadających się projektów, jedno wydaje się być pewne: duże koncerny wydawnicze nie przestaną inwestować w „grową” rozrywkę, gdyż dalej przynosi ona (i będzie przynosić) spore zyski. Dowodem na potwierdzenie tej tezy mogą być plany korporacji Electronic Arts, która zamierza przed końcem bieżącego roku otworzyć nowe studio developerskie w Montrealu.

Europejskie upały a sprzedaż konsol

ComCo, 14 sierpnia 2003, 13:33

Upały na Starym Kontynencie dają się we znaki wszystkim, a w szczególności... producentom sprzętu do grania! Otóż (plus minus) czterdzieści stopni Celsjusza powyższej zera z całą pewnością zniechęca do robienia czegokolwiek, a tym bardziej już do wybierania się na zakupy w poszukiwaniu ulubionej platformy. Teraz wystarczy tylko spojrzeć na wyniki sprzedaży konsol w Wielkiej Brytanii, aby poznać prawdziwe znaczenie zwrotu „sezon ogórkowy”.

Nowa wersja detonatorów dostępna do pobrania

Syriusz, 14 sierpnia 2003, 11:52

Korporacja nVidia opublikowała w Sieci nową wersję sterowników do kart graficznych własnej produkcji (czyli GeForce, Quadro oraz TNT). Pliki instalacyjne zostały oznaczone numerkiem 45.23 i są podpisane certyfikatem WHQL Microsoftu.

Kradzież Xbox’ów w Wielkiej Brytanii

Phoenix, 14 sierpnia 2003, 10:17

Serwis Gamesindustry.biz poinformował iż na terenie Wielkiej Brytanii skradzionych zostało 1000 sztuk konsoli Xbox, oraz telefony firmy Nokia. Wartość przedmiotów, które zdobyli złodzieje szacowana jest na ponad milion funtów!

Nagrody dla finalistów World Cyber Games – edycja USA

Phoenix, 14 sierpnia 2003, 10:15

Stowarzyszenie United Cyber Games Association (UCGA) podało w dniu wczorajszym bardzo interesującą informację odnośnie finałów World Cyber Games 2003 w USA. Ci, którym uda się dojść do ostatniego etapu rozgrywek otrzymają pokaźne nagrody za swoje osiągnięcia. Omawiana impreza będzie miała miejsce w Irvine (Kalifornia) w dniach 19 – 20 sierpnia.

Colin McRae Rally 4 - pierwsze wrażenia z grania; nowy filmik

Syriusz, 14 sierpnia 2003, 10:13

Posiadacze konsol: Sony PlayStation 2 oraz Microsoft Xbox cierpliwie odliczają dni pozostałe do premiery czwartej części cyklu gier rajdowych o nazwie Colin McRae Rally (premiera pod koniec września), a tymczasem redaktorom zachodniego serwisu Computer & Video Games udało się zagrać w wersję programu, ukończoną w blisko 80 procentach. Poniżej znajdziecie część wniosków i przemyśleń, jakie poczynili.

Zmieniono datę premiery Anarchy Online Shadowlands
Zmieniono datę premiery Anarchy Online Shadowlands

Phoenix, 14 sierpnia 2003, 10:11

Jak informuje Funcom firma odpowiedzialna za produkcję i wydanie gry Anarchy Online: Shadowlands data ukazania się produktu na rynku gier została przesunięta z 26 sierpnia na 9 września. W pudełku z dodatkiem zobaczymy pełną wersje Anarchy Online, Anarchy Online - Notum Wars oraz rzecz jasna rzeczony tytuł Anarchy Online – Shadowlands. W kwocie zakupu zawarta będzie miesięczna opłata za konto do gry przez sieć. Sugerowana cena tej pozycji wynosi 29.99 USD/EUR. Klienci, którzy dokonają zamówienia przed datą wydania Shadowlands otrzymają ekskluzywny apartament w mieście Jobe.

Sprzedaż itemów z MMORPG sposobem na życie

ComCo, 14 sierpnia 2003, 09:25

Nie od dziś wiadomo, że handel wirtualnymi przedmiotami może przynosić spore zyski w realnym świecie - szczególnie na Zachodzie. Niektórzy gracze tylko sporadycznie pozbywają się ekwipunku prowadzonej postaci, zaś inni znaleźli w takiej działalności swój sposób na życie. Jedną z takich osób jest Julian Dibbell, o którym traktuje artykuł serwisu internetowego BBC News.

Bramy Akademii Jedi staną otworem 17 września
Bramy Akademii Jedi staną otworem 17 września

ComCo, 14 sierpnia 2003, 08:24

W ostatnich miesiącach programiści z zespołu Raven Software nie próżnowali i używali całej posiadanej Mocy, aby tylko dokończyć prace nad kolejną częścią cyklu Star Wars Jedi Knight, pt. Jedi Academy. O tym, że im się udało świadczy najlepiej wymachiwanie Mieczami Świetlnymi przedstawicieli korporacji LucasArts, którzy ogłosili właśnie, iż całość trafiła już do tłoczni!