Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 sierpnia 2003

Interplay na sporym minusie

ComCo, 18 sierpnia 2003, 15:24

Po kilku latach „urodzaju”, związanych chociażby z cyklami Fallout czy Baldur's Gate, korporacja Interplay przechodzi teraz poważny kryzys, który potwierdza najnowszy raport finansowy. Otóż w drugim kwartale bieżącego roku finansowego, owa firma zanotowała straty wynoszące (bagatela) 5,4 miliona USD!

Recenzja: Ghost Master

Fajek, 18 sierpnia 2003, 14:50

Ghost Master to strategia czasu rzeczywistego, w której możemy wcielić się w postać zjawy - Mistrza Duchów. Zostaliśmy przywołani z zaświatów i sprowadzeni do miasteczka Gravenville z zadaniem terroryzowania i straszenia jego mieszkańców.

Kampania Orków w The Frozen Throne

Phoenix, 18 sierpnia 2003, 14:41

Jak powszechnie wiadomo premiera WarCrafta III: The Frozen Throne miała miejsce na początku lipca. Jednak od tamtego czasu Blizzard nie podał informacji odnośnie daty ukazania się dodatkowych misji do kampanii Orków.

Oxygen Interactive na targach ECTS

ComCo, 18 sierpnia 2003, 13:53

Brytyjska korporacja wydawnicza Oxygen Interactive przygotowała listę tytułów, które zamierza pokazać graczom na, zbliżających się wielkimi krokami targach ECTS (27-29 sierpnia; Londyn). Oprócz produkcji wymienionych poniżej, owa firma planuje także ujawnić kilka nowych projektów, dedykowanym konsolom PlayStation 2 oraz Xbox (szczegóły poznamy dopiero podczas trwania rzeczonej ekspozycji).

Kolejne wiadomości odnośnie Spellforce

Phoenix, 18 sierpnia 2003, 13:09

Niedawno pisałem na temat tej gry, wtedy chodziło o nowe klasy postaci, które pojawiły się w rasie Krasnoludów. Dzisiaj przyszło mi napisać o aktualizacji, która miała miejsce na oficjalnej witrynie tytułu. Firma developerska Phenomic ujawniła screen ukazujący klasę Tytanów. Spellforce będzie grą należącą do gatunku RTS/RPG, której wydawcą jest firma JoWooD. Produkt na rynku winien pojawić się w czwartym kwartale 2003r.

Dynasty Warriors 4 Xtreme Legends 4 listopada w sklepach

Phoenix, 18 sierpnia 2003, 12:47

Firma KOEI Corporation ogłosiła, iż gra Dynasty Warriors 4 Xtreme Legends trafi na półki sklepowe na terenie Ameryki Północnej 4 listopada bieżącego roku. Tytuł ten przeznaczony jest dla posiadaczy konsoli PlayStation2. Rozszerzenie to zawiera wszystkie postacie z Dynasty Warriors 4, jednak posiada również nowe elementy, chociażby poziomy gry.

Project Gotham Racing 2 już w listopadzie
Project Gotham Racing 2 już w listopadzie

Soulcatcher, 18 sierpnia 2003, 09:40

Według Microsoft Game Studios, „growego” oddziału giganta z Redmond, już osiemnastego listopada we wszystkich sklepach północnoamerykańskiego kontynentu powinien pojawić się sequel popularnego symulatora wyścigów Project Gotham Racing, czyli Project Gotham Racing 2 w specjalnej wersji na konsole Microsoft Xbox.

Phantom - co kryje obudowa?
Phantom - co kryje obudowa?

ComCo, 18 sierpnia 2003, 09:22

Ciężko jest nie zgodzić się ze stwierdzeniem, iż konsola Phantom to PeCet pozbawiony monitora oraz urządzeń służących do wymiany i przenoszenia danych. Zresztą, podobne opinie swego czasu krążyły na temat Sony PlayStation 2 czy Microsoft Xbox. Co jednak dokładnie znajdziemy „pod maską” nowej konsoli firmy Infinium Labs? Do niedawna odpowiedź na to pytanie była nieznana... teraz wiemy już co to będzie...