Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 24 sierpnia 2003

Brenda Brathwaite dołączyła do Cyberlore

Phoenix, 24 sierpnia 2003, 17:59

Cyberlore Studios ogłosiło, iż w szeregi ich firmy wstąpiła niedawno znana weteranka świata wirtualnej rozrywki - Brenda Brathwaite, która odpowiedzialna była za prace chociażby nad Dungeons & Dragons Heroes czy serią Wizardy.

Oficjalna witryna Max Payne 2 otwarta

Phoenix, 24 sierpnia 2003, 17:02

Od niedawna fani Maxa Payna i jego przygód mogą odwiedzić oficjalny serwis gry Max Payne 2: The Fall of Max Payne, który stworzony został przez pracowników z firmy Rockstar Games. Sequel ten pojawić się ma na rynku już w październiku bieżącego roku. Docelowo przeznaczony jest na komputery klasy PC.

Garść informacji odnośnie World of WarCraft

Phoenix, 24 sierpnia 2003, 14:05

Fanów gatunku MMORPG napewno ucieszy fakt, że na sieci pojawiło się w ostatnich dniach bardzo dużo informacji na temat gry World of WarCraft, której producentem jest Blizzard.

Po czterech grach z cyklu F-Zero przyszedł czas na serial animowany
Po czterech grach z cyklu F-Zero przyszedł czas na serial animowany

eLKaeR, 24 sierpnia 2003, 13:20

Trzynaście lat temu posiadacze konsoli Super Nintendo Entertainment System otrzymali debiutancką część futurystycznej gry wyścigowej pt. F-Zero. Z kolei pojutrze pojawi się w Stanach Zjednoczonych czwarta odsłona wirtualnej sagi, oznaczona symbolem GX i dedykowana platformie GameCube. Natomiast w pierwszej połowie października bieżącego roku w Japonii zostanie zainaugurowany cykl emisyjny serialu animowanego o nazwie F-Zero: Falcon Densetsu.

Koncern Nokia poszukuje graczy, chcących „zarazić” społeczeństwo nową „chorobą” o nazwie N-Gage

eLKaeR, 24 sierpnia 2003, 12:40

Solidna akcja promocyjna, związana z przenośną platformą elektroniczno-rozrywkową N-Gage, jest dla korporacji Nokia zadaniem o bardzo wysokim priorytecie. Dość istotnym elementem kampanii reklamowej będzie elitarna grupa ludzi, skupiona w ramach przedsięwzięcia o nazwie N-Gage Special Forces.

Mariaż Battlefield 1942 i Interstate ’82, czyli Battlefield 1982 Interstate
Mariaż Battlefield 1942 i Interstate ’82, czyli Battlefield 1982 Interstate

eLKaeR, 24 sierpnia 2003, 12:36

Światło dzienne ujrzała właśnie specjalna modyfikacja wieloosobowej gry Battlefield 1942, inspirowana programem o nazwie Interstate ’82. Ten ostatni został wydany przed czterema laty nakładem korporacji Activision i traktował o bezpardonowej walce kierowców ciężko uzbrojonych samochodów.