Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 17 sierpnia 2003

Republic: The Revolution ukaże się tydzień wcześniej
Republic: The Revolution ukaże się tydzień wcześniej

ComCo, 17 sierpnia 2003, 13:41

Wszystkim osobom, które za synonim tytułu Republic: The Revolution uważają „ciągłe opóźnienie i przesunięcia premiery”, polecam aktualizację posiadanego słownika. Tym razem duet wydawniczy Elixir Studios - Eidos Interactive, odpowiedzialny za pełną wersję, postarał się o przyspieszenie terminu rynkowego debiutu gry.

Sieciowy pokaz konsoli Phantom

Syriusz, 17 sierpnia 2003, 12:58

Od połowy lipca wiemy już, czego należy spodziewać się po nowej konsoli firmy Infinium Labs, o nazwie Phantom. Ale jak owe „cudo” wygląda? Jeżeli podobne pytanie nieustannie krąży po Waszej głowie, to już niedługa cała sprawa stanie się jasna - za parę godzin w Sieci odbędzie się wirtualna prezentacja omawianej „maszynki”!

GSC Game World sponsorem profesjonalnych graczy

Syriusz, 17 sierpnia 2003, 12:49

Do grona profesjonalnych graczy dołączyła właśnie szóstka osób, jakie do tej pory tworzyły ukraiński zespół „eXtremely Bad”. A wszystko dzięki firmie GSC Game World, która wyłożyła pieniądze na sponsoring teamu (od tej pory znanego jako GSC.GameWorld Pro-Team).

Nintendo planuje wkroczyć na chiński rynek

ComCo, 17 sierpnia 2003, 12:47

Korporacja Nintendo, której flagowym produktem jest konsola przenośna GameBoy Advance (w tym także wersja SP), planuje rozszerzyć swoją działalność na terytorium Chin. Celem firmy jest oczywiście zyskanie nowego rynku zbytu dla jej produktów, jak również powiększenie ogólnoświatowej sprzedaży poszczególnych akcesoriów/gier.