Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 sierpnia 2003

Zgłoszenia na imprezę GOL Adventure - Piraci jeszcze tylko przez kilka dni

Fajek, 6 sierpnia 2003, 16:59

Przypominamy, że jeszcze do najbliższej niedzieli wszyscy zainteresowani mogą zgłaszać chęć udziału w ostatniej tegorocznej imprezie z cyklu GOL Adventure, zatytułowanej Piraci.

Recenzja: Atrox

Fajek, 6 sierpnia 2003, 16:48

Atrox to strategia czasu rzeczywistego wzorowana na takim znanym RTS-ie jak Starcraft. Akcja przenosi nas do odległej przyszłości, kiedy to trwa wojna (Atrox War) pomiędzy trzema odmiennymi nacjami: Intelion, Createse oraz Hominian.

Komputer ŚWIAT GRY 9/2003 już w kioskach
Komputer ŚWIAT GRY 9/2003 już w kioskach

Solnica, 6 sierpnia 2003, 14:03

W dniu dzisiejszym do kiosków i salonów prasowych na terenie całego kraju trafił kolejny, wrześniowy numer magazynu Komputer ŚWIAT GRY. Na dołączonej do czasopisma płycie CD znajdziecie między innymi pełne wersje gier Gift oraz Far Gate, a wewnątrz numeru wiele interesujących tekstów na temat gier i tematów pokrewnych.

Zapowiedź: No Man's Land

Fajek, 6 sierpnia 2003, 13:22

No Man's Land to strategia czasu rzeczywistego, w której niemiecki producent Related Designs, umożliwił wszystkim graczom przeżycie 300 lat wielkiej kolonizacji kontynentu amerykańskiego (od roku 1600 do 1900).

Radeon 9900 PRO razem z Half-Life 2?

Fajek, 6 sierpnia 2003, 10:57

Od pewnego czasu krążą plotki, jakoby do kart graficznych opartych na najnowszym układzie ATI – Radeon 9900 PRO – miała być dołączana gra Half-Life 2. Zarówno karty jak i gra powinny trafić na rynek w 4 kwartale bieżącego roku, jednak coraz głośniej się mówi, że premierze HL2 bliżej do gwiazdki aniżeli do przełomu września i października.

Chaos Legion wydane na PlayStation 2
Chaos Legion wydane na PlayStation 2

Phoenix, 6 sierpnia 2003, 10:08

Firma wydawniczo-developer'ska Capcom wydała w dniu wczorajszym grę Chaos Legion na konsolę PlayStation 2. Pełna wersja produktu dostarcza zupełnie nowego widoku na grę z kategorii akcji. Oprócz kontrolowania głównego bohatera dostajemy sposobność na kierowanie przyzywanymi przez niego potężnymi legionami. Graczom udostępniona została możliwość zdobycia pokaźnej liczby ciosów zarówno obronnych, jak i ofensywnych. Jak zapowiada wydawca wersja PC gry pojawi się na świecie tej jesieni. Przewidywana cena to $46.99

Warcraft RPG już w sprzedaży
Warcraft RPG już w sprzedaży

Phoenix, 6 sierpnia 2003, 10:06

Długo wyczekiwana gra Dungeons & Dragons: Warcraft Roleplaying Game, która powstała w wyniku współpracy Sword & Sorcery Studios, Blizzard Entertainment oraz Wizards of the Coast nareszcie trafiła na półki sklepowe. Produkt pojawił się w USA już 28 lipca, jednak dopiero wczoraj pojawiła się na ten temat pierwsza wzmianka prasowa. Rozgrywka w całości oparta została o najnowsze 3 wydanie podręcznika zasad Dungeons & Dragons i system d20.

Nintendo i Just Flight – plany na targi ECTS

ComCo, 6 sierpnia 2003, 10:01

Tegoroczne targi ECTS odbędą się w dniach 27-29 sierpnia, w Londynie. Jak widać, jeszcze sporo czasu pozostało do rozpoczęcia omawianej imprezy, jednak ogólnoświatowi wydawcy nie próżnują - otóż Nintendo oraz Just Flight ujawniły właśnie listy gier, jakie zamierzają pokazać szerszej publiczności na rzeczonej ekspozycji.

Fire Warrior zadebiutuje dokładnie 26 września
Fire Warrior zadebiutuje dokładnie 26 września

ComCo, 6 sierpnia 2003, 09:59

Korporacja wydawnicza THQ ujawniła dokładną datę rynkowego debiutu gry Warhammer 40,000: Fire Warrior. Pełna wersja omawianego programu powinna pojawić się na sklepowych półkach całego świata już 26 dnia września bieżącego roku, w wersjach dedykowanych: komputerom typu PC oraz konsoli PlayStation 2.

GameBoy Advance „czarnym koniem” korporacji Nintendo

ComCo, 6 sierpnia 2003, 09:57

Na łamach zachodniego portalu internetowego Yahoo.com ukazał się artykuł, dotyczący wyników finansowych korporacji Nintendo za ostatni rok rozliczeniowy - owej firmie udało się wypracować zysk operacyjny wynoszący aż 539 milionów USD!