Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 sierpnia 2003

Targi ECTS rozpoczęte

ComCo, 27 sierpnia 2003, 15:10

Przez trzy najbliższe dni, Londyn stanie się „grową” stolicą Starego Kontynentu. Dzisiejszego dnia rozpoczeły się bowiem coroczne targi ECTS, które - pomimo tego, że nie dorównują popularnością ekspozycji E3 - w dalszym ciągu przyciągają do siebie wydawców, producentów oraz dziennikarzy z całego świata.

Jak się miewa Driver 3?

eLKaeR, 27 sierpnia 2003, 13:48

Najprawdopodobniej w pierwszym kwartale przyszłego roku na sklepowych półkach zaparkuje trzecia część, zapoczątkowanego w 1999 roku, cyklu Driver. Dziś chcielibyśmy przedstawić Wam garść dodatkowych informacji, dotyczących najnowszej odsłony „Kierowcy”.

Zapowiedź: Silent Hill 3

Fajek, 27 sierpnia 2003, 13:43

Trzecia, i jak twierdzą autorzy, najbardziej ambitna część uznanego cyklu horrorów Silent Hill. Pod wieloma względami różni się ona od poprzedniczek, zarówno, jeżeli chodzi o jakość wykonania jak i złożoność fabuły.

Beta-testy Hidden and Dangerous 2
Beta-testy Hidden and Dangerous 2

Syriusz, 27 sierpnia 2003, 11:51

Rozpoczęły się zapisy na beta-testy najnowszej produkcji duetu Illusion Softworks i Gathering, tj. Hidden and Dangerous 2. Wspomniany tytuł to taktyczna gra akcji, w której wcielamy się w dowódcę niewielkiego oddziału mającego za cel dopełnić około 20 misji podczas II Wojny Światowej. W dziewięciu przygotowanych kampaniach zwiedzimy m.in.: Europę, Afrykę czy południową Azję (całkowicie interaktywne środowiska). Do naszej dyspozycji oddano cały arsenał broni oraz pojazdów, które pozwolą wykonać nam dyskretnie i efektywnie nasze zadania.

Nadchodzi demo Call of Duty

Syriusz, 27 sierpnia 2003, 11:17

Strzelanka pierwszoosobowowa, której akcja rozgrywa się w czasach Drugiej Wojny Światowej. Opracowywana przez zespół Infinity Ward, którego członkowie w przeszłości stworzyli grywalne Medal of Honor: Allied Assault. Więcej podpowiedzi w tym pseudo-quizie nie będzie - chodzi mi oczywiście o świetnie zapowiadającą się Call of Duty. Zanim jednak dostaniemy szansę zagrania w pełną wersję gry, na fale Internetu wypłynie jej wersja demonstracyjna...

Pro Cast Sports Fishing na terenie Ameryki Północnej
Pro Cast Sports Fishing na terenie Ameryki Północnej

Phoenix, 27 sierpnia 2003, 10:24

Korporacja Capcom podała do informacji publicznej, iż gra Pro Cast Sports Fishing trafiła już na półki sklepowe na obszarze „nowego kontynentu”. Tytuł ten dedykowany jest konsoli Microsoft Xbox. Rzeczona produkcja, jak sama nazwa wskazuje jest grą sportową, w której stajemy się profesjonalnymi wędkarzami. Do Europy gra ta trafi za niespełna miesiąc tj. 26 września.

Tron 2.0 już dostępny
Tron 2.0 już dostępny

Phoenix, 27 sierpnia 2003, 09:34

Jak poinformowała firma Buena Vista Interactive, ich najnowsze dziecko - Tron 2.0 trafiło już na półki sklepowe ma terenie Ameryki Północnej. Gra powstała na bazie kultowego filmu science-fiction pt. Thron. Tytuł ten należy do kategorii gier akcji łączących w sobie również elementy przygodówki. Jak zapowiada wydawca - zobaczymy w nim niezwykle oryginalny styl graficzny i ciekawą fabułę.

Winning Eleven 7 (Pro Evolution Soccer 3) znika z japońskich sklepów jak świeże bułeczki

ComCo, 27 sierpnia 2003, 09:33

Japoński oddział korporacji Konami doniósł, iż siódma odsłona popularnego cyklu symulacji piłki nożnej, tj. Winning Eleven, znalazła już ponad milion nabywców w ciągu trzech tygodni obecności na półkach sklepów w Kraju Kwitnącej Wiśni. Owa produkcja jeszcze przed końcem bieżącego roku ukaże się na kontynencie europejskim, pod całkowicie zmienioną nazwą - Pro Evolution Soccer 3!

Stereotyp gracza – szalony nastolatek to już historia

Łosiu, 27 sierpnia 2003, 09:10

Obraz typowego amerykańskiego gracza to już nie nastolatek zamknięty w ciemnym pokoju z napisem na drzwiach - rodzicom wstęp wzbroniony. Jak pokazały nowe badania Entertainment Software Association teraz to mężczyzna w wieku powyżej 18 roku życia oraz kobieta, również w wieku powyżej 18 roku życia. Średni wiek statystycznego gracza wynosi 29 lat.

Cheaty dawniej i obecnie - czyli pieniądz przede wszystkim...

Łosiu, 27 sierpnia 2003, 08:32

Różnego rodzaju cheaty, hinty, trainery i tricki towarzyszą grom komputerowym od samego początku ich istnienia. Jednakże przez kilkanaście lat rozwoju branży rozrywki elektronicznej i wraz ze wzrostem wpływów finansowych jakie zaczęła ona przynosić zmieniła się ich rola, nie tyle jeżeli chodzi o samego, indywidualnego gracza, lecz sens ich istnienia w odniesieniu do firm wydających gry, sens ideologiczny...

Simsy dostaną kolejny zestaw

ComCo, 27 sierpnia 2003, 08:26

Korporacja wydawnicza Electronic Arts przygotowuje kolejną niespodziankę dla wielbicieli popularnej serii The Sims. Nie będzie to jednak następny dodatek (zgodnie z zapowiedziami, Makin' Magic będzie ostatnim rozszerzeniem pierwszej części gry), ale specjalny zestaw, pt. The Sims Double Deluxe.