Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 sierpnia 2003

Multiplayer w Grand Theft Auto: Vice City

eLKaeR, 3 sierpnia 2003, 13:24

Na fale globalnego oceanu informatycznego wypłynął właśnie interesujący produkt o nazwie Multi Theft Auto: Vice City, który pozwala na prowadzenie zabawy wieloosobowej w ramach PeCetowej wersji najnowszej odsłony cyklu Grand Theft Auto. Autorami projektu są inicjatorzy analogicznego przedsięwzięcia w środowisku GTA III.

Kolejne gry korporacji Vivendi Universal Games będą posiadać tę samą bazę technologiczną, co The Elder Scrolls III: Morrowind

eLKaeR, 3 sierpnia 2003, 11:55

Dzięki umowie, podpisanej właśnie przez firmy NDL i Vivendi Universal Games, w przyszłych programach elektroniczno-rozrywkowych (docelowe systemy: PC, PlayStation 2, Xbox i GameCube) tej drugiej instytucji zostanie wykorzystany zaawansowany engine o nazwie Gamebryo.

Multimedialny prezent dla przedpremierowych nabywców gry Star Wars Rogue Squadron III: Rebel Strike

eLKaeR, 3 sierpnia 2003, 11:20

Dnia 15 października 2003 nastąpić ma oficjalny rynkowy debiut pozycji o nazwie Star Wars Rogue Squadron III: Rebel Strike, opisywanej przez nas wcześniej w marcu i kwietniu bieżącego roku. Natomiast już we wrześniu korporacja wydawnicza LucasArts rozpocznie rozsyłanie specjalnych płyt promocyjnych do klientów, którzy zdecydowali się na zamówienie wspomnianego produktu w systemie sprzedaży przedpremierowej.

Martin Mystere: Operation Dorian Gray w produkcji
Martin Mystere: Operation Dorian Gray w produkcji

ComCo, 3 sierpnia 2003, 11:06

Martin Mystere to imię i nazwisko nietypowego detektywa. Zamiast zajmować się sprawami policji, sięga on bowiem po „większy kaliber” - szuka prawdy w wydarzeniach przeszłości, jakichkolwiek przejawów magii, znaków UFO czy innych zjawisk paranormalnych. Brzmi interesująco? A to właśnie tego bohatera przyjdzie nam prowadzić w najnowszej grze przygodowej włoskiego zespołu Artematica, pt. Martin Mystere: Operation Dorian Gray.

NationsAtWar – MMO rozgrywany za pomocą przeglądarki internetowej

ComCo, 3 sierpnia 2003, 10:35

Jeżeli chodzi o produkcje MMO (massively multiplayer online), to lwią część powstałych i wciąż powstających projektów stanowią same cRPG. Nie to, żebym narzekał na taki stan rzeczy, jednak graczom czasem przydałaby się drobna odmiana. Z pomocą nadchodzą tutaj autorzy NationsAtWar – MMO, w jaki można zagrać poprzez przeglądarkę internetową i który skupia się na działaniach wojennych, przy wykorzystaniu współczesnego uzbrojenia.

Autorzy Dark Chronicle przygotowują nowego eRPeGa dla korporacji Sony
Autorzy Dark Chronicle przygotowują nowego eRPeGa dla korporacji Sony

ComCo, 3 sierpnia 2003, 10:03

Japońskie studio developerskie Level-5 poinformowało o zawarciu umowy z korporacją wydawniczą Sony Computer Entertainment, na mocy której zajmie się przygotowaniem nowej produkcji spod znaku role-playing dla tej drugiej firmy. Nowy tytuł zostanie przeznaczony wyłącznie do posiadaczy konsoli PlayStation 2.