Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 13 sierpnia 2003

Poradnik: Grand Theft Auto: Vice City - Solucja

Sznur, 13 sierpnia 2003, 18:29

Wśród nowych materiałów znalazł się drugi, po opublikowanej niedawno Encyklopedii, poradnik do gry Grand Theft Auto: Vice City. Tym razem jest to kompletna solucja, która prowadzi za rączkę od początku do końca i wyjaśnia jak przejść każdy aspekt gry. Dowiecie się tutaj w jaki sposób ukończyć misje wątku głównego oraz wszelkie zadania poboczne, dodatkowe i specjalne, a nawet jak rozwozić pizze...

Gorky Zero: Fabryka niewolników ZŁOTY

Fajek, 13 sierpnia 2003, 17:33

Testy wersji beta oczekiwanej skradanki Gorky Zero: Fabryka niewolników dobiegły końca. Do tłoczni powędrowała wersja ostateczna płyty matki i rozpoczęto proces produkcji. Przypominamy, że Gorky Zero pojawi się już na początku września w serii Dobra GRA za jedyne 19,90 zł!

Kolejny „wysyp” poprawek systemowych

Syriusz, 13 sierpnia 2003, 11:23

W naszym dziale Pliki - serwer FTP możecie znaleźć trzy nowe patche do takich tytułów, jak: Tom Clancy's Rainbow Six: Raven Shield (taktyczna gra akcji), Age of Wonders: Shadow Magic (strategia turowa w świecie fantasy) oraz IL-2 Sturmovik: Forgotten Battles (symulator lotu). Poniżej znajdziecie więcej szczegółów odnośnie zmian, wprowadzanych przez poszczególne „łatki”.

Zawrotna cena za zawrotną kartę - Gainward CoolFX PowerPack! Ultra/1600 XP Golden Ample w sprzedaży
Zawrotna cena za zawrotną kartę - Gainward CoolFX PowerPack! Ultra/1600 XP Golden Ample w sprzedaży

Syriusz, 13 sierpnia 2003, 11:07

Jak poinformowała firma Gainward, jej najnowsza karta graficzna, tj. Gainward CoolFX PowerPack! Ultra/1600 XP Golden Ample, powinna być już dostępna w ogólnoświatowej sprzedaży w cenie 899 Euro (wliczając VAT). Ta zaporowa, dla przeciętnego przedstawiciela ludzkiej rasy, suma zawęża grono odbiorców owego komponentu jedynie do prawdziwych maniaków grafiki trójwymiarowej, zdolnych wyłożyć pieniądze na wszelkie nowości.

Awaria systemu płatności za pomocą usługi SMS

Redakcja GRYOnline.pl, 13 sierpnia 2003, 10:56

W chwili obecnej występują niezależne od nas problemy z systemem płatności za pomocą usługi SMS, dlatego też prosimy o wyrozumiałość osób korzystających z tej usługi. Jak tylko awaria zostanie usunięta, co mamy nadzieje nastąpi lada chwila, niezwłocznie o tym poinformujemy. UAKTUALNIENIE: Usterka została usunięta, za wynikłe utrudnienia przepraszamy.

Status Gold gry Neighbours From Hell
Status Gold gry Neighbours From Hell

Phoenix, 13 sierpnia 2003, 10:41

Firma Encore informuje, iż prace nad grą Neighbors from Hell zostały zakończone (status gold). Pozycja ta wydana jest przez duet Encore i JoWooD Productions Software AG. Na półkach sklepów za Atlantykiem produkt dostępny będzie we wrześniu. Co ciekawe mieszkańcy starego kontynentu (czyli jakby nie było my) mamy sposobność na zakup tego produktu już od kilku tygodni. Europa górą! Wersja demo gry dostępna jest na naszym FTPie. Zachęcam do ściągnięcia.

Madden NFL 2004 w sklepach na terenie Ameryki Północnej
Madden NFL 2004 w sklepach na terenie Ameryki Północnej

Phoenix, 13 sierpnia 2003, 10:25

Firma Electronic Arts znana z produkcji gier sportowych ogłosiła w dniu wczorajszym, iż kolejna odsłona serii Madden NFL na rok 2004 (symulacja futbolu amerykańskiego) jest dostępna w sklepach za Atlantykiem. Tytuł przygotowany jest na 6 platform systemowych - Xbox, PS2, PSOne, GameCube, PC oraz GBA. Wydawcą tej pozycji jest firma EA Tiburon. Grywalne demo dostępne jest lokalnie.

Świat przyszłości w krzywym zwierciadle, czyli Futurama czeka na sklepowych półkach
Świat przyszłości w krzywym zwierciadle, czyli Futurama czeka na sklepowych półkach

ComCo, 13 sierpnia 2003, 10:15

Futurama - popularny serial animowany z dużą dawką humoru, stworzony przez Matta Groeninga (twórcę The Simpsons) - doczekał się swoje wirtualnego odpowiednika. Gra o tym samym tytule trafiła już bowiem do sprzedaży na kontynencie północnoamerykańskim, w wersjach dedykowanych konsolom: Sony PlayStation 2 oraz Microsoft Xbox.

Big Ben Interactive na targach ECTS

ComCo, 13 sierpnia 2003, 08:52

Korporacja wydawnicza Big Ben Interactive opublikowała listę tytułów, jakie zamierza pokazać wszystkim odwiedzającym tegoroczne targi ECTS (27-29 sierpnia; Londyn). Oprócz samych gier, rzeczona firma zaprezentuje także nowe akcesoria z serii 4Gamers (głośniki, kontrolery, itd.).

Mace Griffin Bounty Hunter - wersja PC tylko w Europie; anulowano wydanie GameCube
Mace Griffin Bounty Hunter - wersja PC tylko w Europie; anulowano wydanie GameCube

ComCo, 13 sierpnia 2003, 08:26

W czerwcu nastąpił rynkowy debiut strzelanki pierwszoosobowej Mace Griffin Bounty Hunter na konsolach: PlayStation 2 oraz Xbox. Tymczasem z Zachodu napłynęły do nas smutne wieści: otóż duet wydawniczy Warthog Studios - Vivendi Universal Games nie planuje dystrybucji PeCetowej wersji gry na terenie Stanów Zjednoczonych, zaś prace nad konwersją programu, przeznaczoną dla posiadaczy konsoli GameCube zostały niedawno anulowane.

Top 20 gier w UK (13/08/03)

Syriusz, 13 sierpnia 2003, 08:12

W najnowszym zestawieniu brytyjskich bestsellerów wśród gier video nastąpiło kilka dość wyraźnych zmian. Możemy zauważyć spadek Tomb Raider: The Angel of Darkness, jak również Enter the Matrix czy The Sims: Superstar - tamtejsi gracze najwidoczniej wolą „przesiąść się” na nowsze produkcje, o czym świadczy chociażby debiut na liście konsolowego RTS-a o nazwie Aliens vs. Predator: Extinction. Pierwsza trójka wciąż trzyma się mocno: na pozycji lidera znajdziemy Pokémon Ruby, zaś za nim uplasowały się (odpowiednio): Pokémon Sapphire oraz EyeToy: Play.

Shattered Galaxy - graj za darmo!
Shattered Galaxy - graj za darmo!

ComCo, 13 sierpnia 2003, 07:32

Zespół developerski Nexon poinformował, iż Shattered Galaxy - ciekawa produkcja, zaliczająca się do gatunku MMORTS (massive multiplayer online warfare), której premiera miała miejsce w 2001 roku - jest już dostępna zupełnie za darmo do pobrania z Sieci.