Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2003, 09:10

autor: Łosiu

Ultima X: Odyssey już oficjalnie

Rozpoczęcie się imprezy firmy Electronic Arts w San Francisco, które miało miejsce wczorajszej nocy (według naszego czasu) przyniosło od dawana oczekiwane oficjalne potwierdzenie tego, iż Origin i EA pracują nad grą zatytułowaną Ultima X: Odyssey i jest, a raczej będzie ona, przedstawicielem gatunku MMOcRPG. Andy Hollis szef Originu zaanonsował nowy tytuł prezentując pierwsze materiały z Ultimy X oraz pre-renderowany film ukazujący wybrane sekwencje z gry. Uaktualnienie: Na naszym serwerze FTP znajduje się już pierwszy oficjalny zwiastun Ultima X: Odyssey. Zapraszam do pobrania.

Rozpoczęcie się imprezy firmy Electronic Arts w San Francisco, które miało miejsce wczorajszej nocy (według naszego czasu) przyniosło od dawana oczekiwane oficjalne potwierdzenie tego, iż Origin i EA pracują nad grą zatytułowaną Ultima X: Odyssey i jest, a raczej będzie ona, przedstawicielem gatunku MMOcRPG. Andy Hollis szef Originu zaanonsował nowy tytuł prezentując pierwsze materiały z Ultimy X oraz pre-renderowany film ukazujący wybrane sekwencje z gry.

Uaktualnienie: Na naszym serwerze FTP znajduje się już pierwszy oficjalny zwiastun Ultima X: Odyssey. Zapraszam do pobrania.

Jak donoszą redaktorzy serwisu Homelanfed, którzy zostali zaproszeni na imprezę, wrażenia z tego co pokazano są jak najbardziej pozytywne. Gra korzysta z silnika graficznego firmy Epic (Unreal engine), modele postaci są niezwykle szczegółowo zrealizowane, podobnież dobre wrażenie robią zaprezentowane otwarte lokacje. Wydaje się, że gra jest zorientowana przede wszystkim na dynamiczną walkę. Andy Hollis zaznacza, iż Ultima X: Odyssey i Ultima Online nie będą ze sobą bezpośrednio konkurować, ponieważ oferują inną rozgrywkę i inne doświadczenia z niej płynące. Niestety uchylił się od odpowiedzi na pytanie dotyczące miejsca akcji nowej gry (ma to zrobić dzisiaj), oraz pytanie dotyczące terminu premiery Ultimy X: Odyssey.

Na tą chwilę to wszystko. Więcej informacji na temat Ultima X: Odyssey powinno pojawić się w przeciągu kilkunastu nadchodzących godzin.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.