Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGMMOPC
Okładka Ultima Online: Renaissance (PC)

Ultima Online: Renaissance PC

Renaissance jest kolejnym rozszerzeniem Ultimy Online, największej sieciowej gry Massive Online multiplayer cRPG. Przeżyj przygody w ogromnym świecie Britanii grając z tysiącem innych ludzi na całym świecie.

To jest dodatek do gry Ultima Online.

RPG

PC Windows
Okładka Ultima Online: Renaissance (PC)

Angielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

13kwietnia2000

13maja2000

pudełko PL

Wkrocz do magicznego świata Ultimy Online. Świata czarów i potworów, bohaterów i magicznych artefaktów. Ultima Online to żywy, rozwijający się świat w którym gra tysiące prawdziwych ludzi przeżywających przygody 24 godziny na dobę, każdego dnia roku.

  • tysiące ludzi gra jednocześnie w tą samą grę. Możesz grać sam lub z przyjaciółmi.
  • gra toczy się przez cały czas i różne wydarzenia mogą mieć miejsce obojętnie czy jesteś zalogowany do gry czy nie. Graj kiedy chcesz – Britannia będzie tu zawsze gdy powrócisz lecz nigdy nie będzie taka sama jak ją opuściłeś.
  • możesz modyfikować swój wygląd i właściwości swojej postaci. Rozwój postaci oparty jest na umiejętnościach, które rozwijasz w czasie gry w zależności od własnych upodobań. Możesz rozwijać talenty wojskowe, magiczne i zawodowe.
  • możesz rozmawiać na żywo z ludźmi z całego świata. Dialogi pojawiają się bezpośrednio nad mówiącą postacią, możesz również uruchomić chata aby porozmawiać z przyjaciółmi będącymi w innej części krainy.
  • gra posiada własną ekonomię i ekologię. Potwory przemieszczają się w poszukiwaniu pożywienia, a ograniczone surowce tworzą rynek na zasadzie podaży i popytu.
  • za grę pobierana jest opłata 9,95$ miesięcznie.
Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: tysiące  

Nośnik: 1 CD

Ocena gry 7.745 / 10 na podstawie 209 ocen czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 99 PLN

Gry podobne do Ultima Online: Renaissance

Wymagania wiekowe Ultima Online: Renaissance

12+

Wymagania sprzętowe Ultima Online: Renaissance

PC Windows

Rekomendowane: Pentium II 400 MHz, 256 MB RAM, karta grafiki 16 MB (Riva TNT lub lepsza), 1.5 GB HDD, Windows 98/XP

Ultima Online: Renaissance - recenzja gry

Recenzja 7 lutego 2001, 13:19

Ta kraina znalazła się w grze razem z UO Reneissace. Jest to ukłon w kierunku ludzi którzy nie lubią walczyć z innymi graczami. W Ultimie Online od początku problemem było zabijanie graczy przez graczy. Osoba taka nazywana była PK (Player Killer). Gra w zamyśle producenta miała być przeznaczona do współpracy między graczami a nie do rozgrywki deathmatch. Problem PK zmusił Origin do wprowadzania wielu zmian w systemie reputacji, aż do znacznego utrudnienia gry osobom zabijającym innych graczy. Tym razem Origin stworzył całkowicie nową krainę, w której wszyscy mogą żyć sobie spokojnie, przez nikogo nie niepokojeni, urządzając wyprawy jedynie na potwory.