Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2009, 11:49

autor: Maciej Śliwiński

Ultima Online za darmo przez dwa tygodnie

Z okazji dwunastej rocznicy wydania Ultima Online, Electronic Arts oraz studio Mythic przygotowały dla fanów i byłych graczy tej znanej produkcji MMO niespodziankę. Gracze, którzy już kiedyś zwiedzali wielki świat Brytanni mogą teraz za darmo przez blisko dwa tygodnie przypomnieć sobie uroki tej gry.

Z okazji dwunastej rocznicy wydania Ultima Online, Electronic Arts oraz studio Mythic przygotowały dla fanów i byłych graczy tej znanej produkcji MMO niespodziankę. Gracze, którzy już kiedyś zwiedzali wielki świat Britanni mogą teraz za darmo przez blisko dwa tygodnie przypomnieć sobie uroki tej gry.

Ultima Online za darmo przez dwa tygodnie - ilustracja #1

Gracze, którzy w bogatej historii gier z serii Ultima Online posiadali kiedykolwiek konto i aktywnie uczestniczyli w wydarzeniach wirtualnego świata, do 16 października będą mogli ponownie i przede wszystkim za darmo przemierzać świat Britanni. EA zapewnia, że bez żadnych opłat powinny działać wszystkie dotychczasowe konta oraz hasła.

Miłośnicy gier MMO, którzy zdecydują się na powrót do świata gry, będą mogli również liczyć na dostęp do wszystkich uaktualnień Ultima Online, łącznie z siódmym dodatkiem, Mondain’s Legacy. Najnowszy, który światło dziennie ujrzał na początku września pozostanie na razie w sferze płatnej. Co więcej, w świat Ultima Online będą mogli zagłębić się nowi gracze – dla nich przygotowano czternastodniowy, darmowy trial tego tytułu.

Jeśli nie pamiętacie swojego hasła lub danych do konta Ultima Online, EA zachęca do odwiedzenia tej strony. Samego klienta można pobrać w tym miejscu.