Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 22 sierpnia 2003, 19:10

autor: Sznur

Poradnik: Tomb Raider: The Angel of Darkness

"Poradnik prowadzi za rączkę od początku do końca opowieści. Dołożyłem starań, by zawierał opisy wszelkich możliwych do zebrania przedmiotów, toteż trasa wędrówki może się znacznie wydłużyć. W zależności od Waszych preferencji, można ją sobie oczywiście mocno skrócić, jednak podczas starć z silniejszymi przeciwnikami brak apteczki czy naboi może się źle odbić na kondycji panny Croft." - Zapraszamy do pierszej części solucji do nowego Tomb Raidera.

„Poradnik prowadzi za rączkę od początku do końca opowieści. Dołożyłem starań, by zawierał opisy wszelkich możliwych do zebrania przedmiotów, toteż trasa wędrówki może się znacznie wydłużyć. W zależności od Waszych preferencji, można ją sobie oczywiście mocno skrócić, jednak podczas starć z silniejszymi przeciwnikami brak apteczki czy naboi może się źle odbić na kondycji panny Croft.

Zawarłem również każdą możliwą drogę dążenia do celu, gdyż opowieść nie zawsze jest liniowa. Przed opisem każdej misji znajdziecie tabelkę z informacją, jakie przedmioty można podczas jej rozgrywania odnaleźć – jeśli znaleźliście coś więcej, piszcie w komentarzach. Zawarłem tu również krótkie opisy przeciwników, którym trzeba będzie stawić czoła.” - „Zodiac”

Tomb Raider: The Angel of Darkness

Pełna wersja poradnika do gry Tomb Raider: The Angel of Darkness w formacie PDF dostępna jest w MayClub oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tomb Raider: The Angel of Darkness

Tomb Raider: The Angel of Darkness