Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość nowe materiały 1 sierpnia 2003, 18:36

autor: Sznur

Poradnik: Grand Theft Auto: Vice City - Encyklopedia

„Grand Theft Auto: Vice City to tytuł, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Wszak większość graczy miała w swojej karierze do czynienia choćby z jedną z jedna z trzech poprzednich części, resztę zapraszam do zapoznania się z materiałami zgromadzonymi w serwisie informacyjnym GRY-OnLine. Ten poradnik jest opisem wszystkich czynności, jakie gracz musi wykonać by ukończyć grę w 100% (zgodnie z wpisem w statystykach) oraz szczegółowo objaśnia kilka ciekawych aspektów...” - zapraszamy do skorzystania z pierwszego poradnika do tej gry - Encyklopedii.

Grand Theft Auto: Vice City to tytuł, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Wszak większość graczy miała w swojej karierze do czynienia choćby z jedną z jedna z trzech poprzednich części, resztę zapraszam do zapoznania się z materiałami zgromadzonymi w serwisie informacyjnym GRY-OnLine.

Ten poradnik jest opisem wszystkich czynności, jakie gracz musi wykonać by ukończyć grę w 100% (zgodnie z wpisem w statystykach) oraz szczegółowo objaśnia kilka ciekawych aspektów. Poza opisem wykonania poszczególnych misji, zarówno tych wymaganych do ukończenia głównego wątku gry, jak i dodatkowych oraz bonusowych, znajdziecie tu spis wszystkich paczek, rozbojów, sklepów, apartamentów wraz z instytucjami oraz lokacje miejsc wyznaczonych jako unikalne skoki.” - „Zodiac”

Grand Theft Auto: Vice City - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Grand Theft Auto: Vice City w formacie PDF dostępna jest w MayClub oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.

Ostatnia aktualizacja: 2003-08-01

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Grand Theft Auto: Vice City

Grand Theft Auto: Vice City