Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2011, 09:01

autor: Marek "DogGhost" Oramus

Seria Red Faction przeceniona na Steamie

W ramach tygodnia poświęconego produkcjom z katalogu firmy THQ na Steamie przeceniono wszystkie odsłony serii Red Faction o 75%.

Na platformie dystrybucji elektronicznej Steam przygotowano specjalną ofertę dla miłośników demolki. W trzecim dniu promocji poświęconych produktom z katalogu firmy THQ możecie nabyć w okazyjnych cenach wszystkie pecetowe odsłony serii Red Faction.

Seria Red Faction przeceniona na Steamie - ilustracja #1

Tytuły te charakteryzują się przede wszystkim bardzo rozbudowanym modelem destrukcji otoczenia, a ich akcja toczy się na Marsie (wyjątkiem jest Red Faction II). Jeżeli nie mieliście wcześniej do czynienia z tą marką, to warto nadrobić zaległości, szczególnie, że każda z dwóch pierwszych części kosztuje teraz tylko 1,25 euro (ok. 5 złotych).

Osoby, które uważają, że zbytnio się one zestarzały powinny zainteresować się ich kontynuacjami. Za grę Red Faction: Guerilla również zapłacicie 75% mniej niż dotychczas, czyli 2,50 euro (ok. 11 złotych). Z kolei najnowsza część, Red Faction: Armageddon, może stać się Waszą własnością za 12,50 euro (ok. 54 złote). Obniżką został objęty także dodatek DLC do tej produkcji zatytułowany Path to War – ok. 5 złotych. Obejmuje on między innymi cztery dodatkowe misje, dwa rodzaje broni oraz nowy typ czołgu.

  1. Red Faction: Guerilla - 2,50 euro (ok. 11 zł)
  2. Red Faction: Armageddon - 12,50 euro (ok. 54 zł)
  3. Red Faction: Armageddon Path to War DLC - 1,25 euro (ok. 5 zł)
Seria Red Faction przeceniona na Steamie - ilustracja #2

Z wyjątkiem najnowszej części, Red Faction: Armageddon i dodatku DLC, wszystkie odsłony serii nie posiadają na Steamie polskiej wersji językowej.

Przypominamy, że do poniedziałku prawie wszystkie tytuły z katalogu firmy THQ na Steamie są tańsze o 33%. Dodatkowo możecie nabyć pakiet piętnastu pozycji o nazwie THQ Hit Collection za 49,99 euro (ok. 215 złotych).