Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2011, 09:27

autor: Adrian Werner

Polska premiera Might & Magic: Heroes VI

Nadszedł dzień wyczekiwany przez większość fanów turowych strategii fantasy. Pudełka z grą Might & Magic: Heroes VI wylądowały wreszcie na półkach polskich sklepów.

Od premiery Heroes of Might & Magic V upłynęło pięć długich lat. Dzisiaj dobiegło wreszcie końca oczekiwanie na debiut rynkowy kolejnej odsłony serii. Do sprzedaży w Polsce trafiło bowiem Might & Magic: Heroes VI.

Polska premiera Might & Magic: Heroes VI - ilustracja #1

Warto zauważyć, że polska premiera ma miejsce tego samego dnia, co światowa. Gra stworzona została wyłącznie z myślą o pecetach, a wydawcą w naszym kraju jest firma Ubisoft. Sugerowaną cenę detaliczną ustalono na poziomie 139,90 złotych, choć bez problemu można nabyć ten tytuł znacznie taniej (na przykład w Sklepie GRY-OnLine, gdzie kosztuje 119,90 złotych). Might & Magic: Heroes VI sprzedawane jest w pełnej polskiej wersji językowej. Jak poradzili sobie rodzimi aktorzy możecie sprawdzić słuchając próbek głosów.

Might & Magic: Heroes VI to szósta odsłona serii turowych gier strategicznych. Tym razem za produkcję odpowiadało węgierskie studio Black Hole Entertainment. Opowieść rozpoczyna się 400 lat przed wydarzeniami znanymi z piątej części i koncentruje się na konflikcie pomiędzy pięciorgiem potomków Księcia Sławoja, z których każdy staje na czele oddzielnej frakcji. Rolę głównych czarnych charakterów odgrywają tym razem Anioły.

Warto też przypomnieć o zorganizowanym przez nasz serwis konkursie, w którym do wygrania będzie figurka Archanioła z Might & Magic: Heroes VI. Jego szczegóły ogłosimy w najbliższy poniedziałek, czyli 17 października.

Czytelnikom zainteresowanym dowiedzeniem się więcej na temat gry polecamy zapoznanie się z bogatym wyborem poświęconych jej materiałów: