Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2011, 15:30

autor: Soviet

Próbki głosów z polskiej wersji Might & Magic: Heroes VI

Firma Ubisoft opublikowało trzy filmy, na których prezentowana jest polska wersja dźwiękowa Might & Magic: Heroes VI.

Już niecały miesiąc pozostał do październikowej premiery Might & Magic: Heroes VI. Polski wydawca, firma Ubisoft, opublikowała próbki głosów postaci, które przyjdzie nam słuchać w rodzimej wersji dźwiękowej.

Fani M&M:HVI musieli przełknąć kilka złych wiadomości dotyczących tego tytułu. Datę premiery przesuwano już trzykrotnie. Najpierw mówiło się o 6 czerwca, potem o 8 września, w końcu stanęło na 13 października. Miejmy nadzieję, że to już ostateczna data, a dodatkowy czas poświęcony na produkcję został wykorzystany na doszlifowanie gry.

Fabuła rozpoczyna się 400 lat przed wydarzeniami z piątej części. Pierwsze skrzypce grają w niej Anioły, które zawiązują spisek mający na celu rozniecenie na nowo dawno zapomnianej wojny, a pomóc ma im w tym zabity przed laty Archanioł. W czasie zabawy przyjdzie nam zwiedzać ogromne mapy, zbierać tony surowców i budować nadzwyczajne miasta. Grę można zamawiać w Sklepie GRY-OnLine.pl, standardowa wersja kosztuje tam 119,90 zł, za kolekcjonerską zapłacimy 189,90 zł.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.