Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 lutego 2013, 10:53

Kulisy produkcji Might & Magic: Heroes VI – Cienie Mroku – film z tłumaczeniem

W Cieniach Mroku, dodatku do Might & Magic: Heroes VI, pojawi się nowa frakcja: Lochy. Twórcy gry opowiadają o niej w nowym filmie o kulisach produkcji. Przygotowaliśmy tłumaczenie do tego materiału.

Might & Magic: Heroes VI – Cienie Mroku – kim są elfy, mieszkańcy Lochów? - Kulisy produkcji Might & Magic: Heroes VI – Cienie Mroku – film z tłumaczeniem - wiadomość - 2013-02-22
Might & Magic: Heroes VI – Cienie Mroku – kim są elfy, mieszkańcy Lochów?

Wkrótce fani gry Might & Magic: Heroes VI otrzymają dodatek zatytułowany Cienie Mroku, który przygotowuje studio Limbic Entertainment. W filmie o kulisach produkcji deweloperzy mówią o swoich inspiracjach i pomysłach. Głównym tematem jest jednak nowa frakcja, jaka trafi do gry. Chodzi oczywiście o lubiane przez graczy Lochy (z angielskiego: Dungeon), zamieszkałe przez Mroczne Elfy. Przygotowaliśmy dla Was napisy z tłumaczeniem do tego materiału.

„Od czasów pierwszej części, Loch zawsze był na szczycie listy życzeń graczy” – mówi w filmie Erwan Le Breton, jeden z producentów gry. W dalszej części materiału deweloperzy przybliżają historię oraz charakterystykę wspomnianych elfów, które w toku wydarzeń zeszły do podziemi i osłabły. A jednak pojawił się przywódca zdolny zjednoczyć rozbitą frakcję i przywrócić jej siłę. Właśnie z tym niełatwym wyzwaniem zmierzymy się w rozszerzeniu Cienie Mroku.

Might & Magic: Heroes VI to strategia turowa w klimatach fantasy, której zasad chyba tłumaczyć nie trzeba. W grze przejmujemy kontrolę nad bohaterami jednej z frakcji, aby zbierać surowce i artefakty, rozwijać miasta oraz prowadzić do boju coraz liczniejszą armię. Dodatek Cienie Mroku zawiera nową kampanię poświęconą Raelagowi, elfowi, który próbuje zjednoczyć swój lud. Premierę rozszerzenia zaplanowano na maj tego roku.

  1. Might & Magic: Heroes VI - Cienie Mroku - kulisy produkcji dodatku