Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2013, 10:41

autor: Adrian Werner

Nowe Indie Royale (m.in. Hard Reset, Jolly Rover i DLC Quest)

Ruszyła nowa edycja akcji Indie Royale. Tym razem w paczce gier niezależnych wyróżnia się przede wszystkim polski FPS Hard Reset oraz humorystyczna przygodówka Jolly Rover.

Nowe Indie Royale (m.in. Hard Reset, Jolly Rover i DLC Quest) - ilustracja #1

Organizatorzy Indie Royale nie zwalniają tempa. Zaraz po zakończeniu poprzedniej edycji wystartowali z kolejną akcją. W najnowszym tanim zestawie gier znalazły się następujące produkcje:

  1. Hard Reset (plus soundtrack)
  2. Jolly Rover (plus soundtrack)
  3. Vertex Dispenser (plus soundtrack)
  4. DLC Quest
  5. Lair of the Evildoer

Aby wejść w posiadanie powyższej paczki musicie wpłacić cenę minimalną, która w chwili pisania tej wiadomości wynosi 3,53 euro, czyli w przeliczeniu niecałe 15 złotych. Natomiast jeśli zapłacicie 6,17 euro (ok. 26 zł) lub więcej, to otrzymacie również:

  1. Album muzyczny O.S.T. Original Soundtrack autorstwa Daniela Capco

Warto wspomnieć, że z gier biorących udział w najnowszym Indie Royale tylko Lair of the Evildoer nie może zostać aktywowane na serwisie Steam. Najnowsza edycja akcji potrwa do końca tego tygodnia. Zainteresowani powinni pośpieszyć się z zakupem, gdyż w tej promocji cena minimalna kształtowana jest przez samych uczestników. Osoby wpłacające tylko wymagane minimum podwyższają je dla pozostałych graczy. Natomiast ludzie, którzy wydają więcej niż muszą obniżają cenę minimalną. System ten w przeszłości najczęściej oznaczał, że opłacało się dokonać zakupu na wczesnych etapach akcji.

  1. Indie Royale – strona oficjalna