Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2013, 10:33

autor: luckie

BioShock: Infinite doczeka się trzech dodatków DLC. Zapowiedziano Season Pass

Studio Irrational Games zapowiedziało Season Pass do BioShock: Infinite, która zapewni dostęp do trzech planowanych dodatków DLC. Sprzedaż przepustki rusza 26 marca, czyli w dniu premiery gry.

Trzy dodatki w jednej cenie - BioShock: Infinite doczeka się trzech dodatków DLC. Zapowiedziano Season Pass - wiadomość - 2013-02-22
Trzy dodatki w jednej cenie

To że BioShock: Infinite trafił do tłoczni nie znaczy wcale, że ludzie ze studia Irrational Games zbijają bąki – ekipa od razu zabrała się za zawartość dodatkową. Twórcy zapowiedzieli trzy dodatki wzbogacające rozgrywkę o nowe przygody, postaci, rodzaje broni i zdolności.

Idealną propozycją dla osób, które zdecydowane będą nabyć wszystkie trzy, jest Season Pass, czyli płatna przepustka zapewniająca dostęp do całego zestawu dodatków. Jej sprzedaż rozpocznie się w dniu premiery gry – 26 marca. Za Season Pass zapłacimy 15,99 funtów (ok. 77 zł) lub 1600 Punktów Microsoftu, w wypadku wersji na Xboksa 360 – to o 30% mniej niż sumaryczna cena rozszerzeń, z których każde ma kosztować blisko 8 funtów (ok. 38 zł).

Nabywcy pakietu otrzymają także zestaw Early Bird, zawierający trzy sztuki ekwipunku, ulepszenie broni (wyższe obrażenia zadawane przez lekki karabin maszynowy i pistolet oraz złota skórka dla obu pukawek), a także pięć buteleczek zwiększających zdrowie, wytrzymałość lub wigor.

Skusicie się na przedłużenie swoich wakacji w podniebnym mieście Columbia? - BioShock: Infinite doczeka się trzech dodatków DLC. Zapowiedziano Season Pass - wiadomość - 2013-02-22
Skusicie się na przedłużenie swoich wakacji w podniebnym mieście Columbia?

Osoby zamawiające BioShock: Infinite przedpremierowo dostaną w prezencie zestaw Industrial Revolution. Zapewnia on dostęp do trzech przedmiotów w jakiś sposób zwiększających możliwości bojowe bohatera, 500 dolarów w grze, pięciu wytrychów i zagadki fabularnej.

Trzecia część uznanej serii BioShock zabierze graczy do podniebnego miasta Columbia – miejsca równie pięknego, co zdeprawowanego. Wcielimy się w postać prywatnego detektywa, Bookera DeWitta, którego zadaniem będzie odnalezienie i uratowanie młodej Elizabeth. W osiągnięciu celu pomoże nam zestaw innowacyjnych broni oraz mocy specjalnych. Gra trafi do polskich sklepów 26 marca w wersji na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. Dystrybucją tytułu w naszym kraju zajmuje się firma Cenega Poland, która zapewni rodzimym odbiorcom polską wersję językową (napisy).