Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2013, 10:33

autor: luckie

BioShock: Infinite doczeka się trzech dodatków DLC. Zapowiedziano Season Pass

Studio Irrational Games zapowiedziało Season Pass do BioShock: Infinite, która zapewni dostęp do trzech planowanych dodatków DLC. Sprzedaż przepustki rusza 26 marca, czyli w dniu premiery gry.

Trzy dodatki w jednej cenie - BioShock: Infinite doczeka się trzech dodatków DLC. Zapowiedziano Season Pass - wiadomość - 2013-02-22
Trzy dodatki w jednej cenie

To że BioShock: Infinite trafił do tłoczni nie znaczy wcale, że ludzie ze studia Irrational Games zbijają bąki – ekipa od razu zabrała się za zawartość dodatkową. Twórcy zapowiedzieli trzy dodatki wzbogacające rozgrywkę o nowe przygody, postaci, rodzaje broni i zdolności.

Idealną propozycją dla osób, które zdecydowane będą nabyć wszystkie trzy, jest Season Pass, czyli płatna przepustka zapewniająca dostęp do całego zestawu dodatków. Jej sprzedaż rozpocznie się w dniu premiery gry – 26 marca. Za Season Pass zapłacimy 15,99 funtów (ok. 77 zł) lub 1600 Punktów Microsoftu, w wypadku wersji na Xboksa 360 – to o 30% mniej niż sumaryczna cena rozszerzeń, z których każde ma kosztować blisko 8 funtów (ok. 38 zł).

Nabywcy pakietu otrzymają także zestaw Early Bird, zawierający trzy sztuki ekwipunku, ulepszenie broni (wyższe obrażenia zadawane przez lekki karabin maszynowy i pistolet oraz złota skórka dla obu pukawek), a także pięć buteleczek zwiększających zdrowie, wytrzymałość lub wigor.

Skusicie się na przedłużenie swoich wakacji w podniebnym mieście Columbia? - BioShock: Infinite doczeka się trzech dodatków DLC. Zapowiedziano Season Pass - wiadomość - 2013-02-22
Skusicie się na przedłużenie swoich wakacji w podniebnym mieście Columbia?

Osoby zamawiające BioShock: Infinite przedpremierowo dostaną w prezencie zestaw Industrial Revolution. Zapewnia on dostęp do trzech przedmiotów w jakiś sposób zwiększających możliwości bojowe bohatera, 500 dolarów w grze, pięciu wytrychów i zagadki fabularnej.

Trzecia część uznanej serii BioShock zabierze graczy do podniebnego miasta Columbia – miejsca równie pięknego, co zdeprawowanego. Wcielimy się w postać prywatnego detektywa, Bookera DeWitta, którego zadaniem będzie odnalezienie i uratowanie młodej Elizabeth. W osiągnięciu celu pomoże nam zestaw innowacyjnych broni oraz mocy specjalnych. Gra trafi do polskich sklepów 26 marca w wersji na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. Dystrybucją tytułu w naszym kraju zajmuje się firma Cenega Poland, która zapewni rodzimym odbiorcom polską wersję językową (napisy).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

BioShock Infinite

BioShock Infinite