Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2013, 17:46

BioShock: Infinite bez polskiej wersji. Darmowy Season Pass na otarcie łez

Firma Cenega oficjalnie ogłosiła, że BioShock: Infinite dostępny będzie na rynku polskim jedynie w wersji anglojęzycznej. Na poprawę nastrojów wszyscy nabywcy otrzymają darmowy dodatek Season Pass.

BioShock: Infinite trafi do polskich graczy z darmowym dodatkiem. - BioShock: Infinite bez polskiej wersji. Darmowy Season Pass na otarcie łez - wiadomość - 2013-02-22
BioShock: Infinite trafi do polskich graczy z darmowym dodatkiem.

Po raz drugi dzisiejszego dnia serwujemy najświeższe informacje dotyczące najnowszej gry ze stajni studia 2K Games – BioShock: Infinite. Tym razem wieści, które mamy do przekazania nie są zbyt dobre – firma Cenega, polski dystrybutor gry, zapowiedziała, że produkcja trafi do rodzimych sklepów i dystrybucji cyfrowej tylko w wersji anglojęzycznej.

Na otarcie łez i poprawę nastrojów polscy gracze uraczeni zostaną specjalną niespodzianką w postaci darmowego zestawu Season Pass. Jesteśmy jedynym krajem na świecie, do którego skierowana została ta oferta specjalna. Cena sklepowa dodatku wynosi nieco ponad 80 złotych i gwarantuje dostęp do rozszerzeń, które wydane zostaną w przyszłości. Szczegółowo o zawartości Season Pass pisaliśmy już wcześniej.

Przypominamy także, że od dnia dzisiejszego (22 lutego) w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn dostępna jest specjalna oferta przedpremierowa BioShock: Infinite. Pre-order oferowany jest na platformy PC, PlayStation 3 oraz Xbox 360, a jego sugerowana cena wynosi 39,99 zł. Oczywiście pozostałą kwotę pełnej wartości gry będziemy musieli dopłacić po jej premierze, przy odbiorze ze sklepu. Poniżej prezentujemy szczegółową zawartość poszczególnych wersji:

  • PC: Gra BioShock dostępna poprzez Steam + kod do gry flash BioShock Industrial Revolution (cena sugerowana to 139,90 zł),
  • PS3: Gra BioShock dostępna poprzez PlayStation Network + kod do gry flash BioShock Industrial Revolution (cena sugerowana to 229,90 zł),
  • X360: Kody do dwóch DLC odblokowujących dodatkowe skórki do broni w BioShock: Infinite dostępne poprzez Xbox Live + kod do gry flash BioShock Industrial Revolution (cena sugerowana to 229,90 zł).

Wyjątkową oferte przedsprzedażową BioShock: Infinite szykuje również sklep muve.pl, jej szczegóły poznamy wkrótce.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że polonizacja dla wersji PC gry jest gotowa. W chwili obecnej nie wiemy jednak nic więcej na jej temat. Wersja anglojęzyczna, która ukaże się w sklepach będzie zawierać pozostałe języki z grupy EFIGS, tj. francuski, włoski, niemiecki i hiszpański. Nie sposób powiedzieć, czy po premierze możliwa będzie implementacja rodzimego tłumaczenia.