Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lutego 2013, 20:30

BioShock Infinite ozłocony

Studio Irrational Games ogłosiło, że gra BioShock Infinite osiągnęła złoty status. Oznacza to, że ostateczna wersja tytułu trafiła już do tłoczni i nic nie stoi na przeszkodzie jej premierze, którą zaplanowano na 26 marca.

Zespół Irrational Games świętuje w siedzibie studia ozłocenie tytułu - BioShock Infinite ozłocony - wiadomość - 2013-02-19
Zespół Irrational Games świętuje w siedzibie studia ozłocenie tytułu

Na oficjalnym blogu studia Irrational Games, Ken Levine z dumą ogłosił, że gra BioShock Infinite zyskała złoty status. Oznacza to, że płyta z produkcją trafiła już do tłoczni i dostała zielone światło od Microsoftu oraz Sony. Nic nie stoi już więc na przeszkodzie, by 26 marca długo oczekiwana trzecia odsłona cyklu BioShock, zapoczątkowanego w 2007 roku, trafiła wreszcie do graczy Tytuł początkowo miał ukazać się jeszcze w ubiegłym roku, ale datę premiery przesunięto na luty, który ostatecznie okazał się także zbyt wczesnym terminem dla zespołu deweloperskiego.

W swoim wpisie, Levine zapewnił, że osoby, które zdecydują się na zabawę z Infinite czekają niezapomniane wrażenia:

Nikt nie zbudował jeszcze gry podobnej do naszej. To shooter, ale taki, który zabiera cię w bardzo niekomfortowe i niebezpieczne miejsca. Nie mogę zmusić was byście zagrali w ten tytuł. Mogę jednak obiecać, że jeśli to zrobicie doświadczycie czegoś, czego łatwo nie zapomnicie.

Dystrybutorem Bioshock Infinite w naszym kraju jest firma Cenega Poland, która odpowiada również za jego kinową polonizację, dostępną na wszystkich platformach.

  1. Oficjalna strona internetowa gry BioShock: Infinite
  2. Graliśmy w BioShock: Infinite - zwiedzamy podniebne miasto