Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 grudnia 2012, 15:00

autor: Aver

Premiera BioShock: Infinite przełożona na marzec

W celu dopracowania najnowszej produkcji z cyklu BioShock studio Irrational Games postanowiło przełożyć premierę z 26 lutego na 26 marca. Jest to kolejne opóźnienie daty wydania tytułu. Do podniebnego miasta Columbia udamy się na PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

Na poszukiwania Elizabeth wyruszymy dopiero w marcu - Premiera BioShock: Infinite przełożona na marzec - wiadomość - 2012-12-07
Na poszukiwania Elizabeth wyruszymy dopiero w marcu
BioShock: Infinite przesunięta
  • W sierpniu do twórców gry dołączył Rod Fergusson, producent wykonawczy serii Gears of War;
  • Miał on zasugerować przełożenie premiery o około miesiąc w celu jej dopracowania;
  • Nowa data premiery BioShock: Infinite to 26 marca 2013 roku.

Zgodnie z informacjami podanymi przez twórców gry BioShock: Infinite – studio Irrational Games – najnowsza odsłona popularnej serii strzelanek ukaże się miesiąc później niż zakładano – 26 marca 2013 roku.

Według doniesień serwisu Gamespot, decyzję podjęto w celu dopracowania pewnych elementów produkcji. Miał je zasugerować Rod Fergusson – były producent wykonawczy serii Gears of War, który dołączył do zespołu Irrational Games w sierpniu.

Pozostaje mieć nadzieję, że jest to już ostatnie opóźnienie tego rodzaju – w przeciwnym razie twórcy ryzykują, że podtytuł gry stanie się źródłem ciekawych memów. W przeszłości zapowiadano, że do podniebnego miasta Columbia udamy się w październiku, a następnie premiera BioShock: Infinite została przesunięta na luty 2013 roku.

Tytuł pojawi się na PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 w polskiej wersji językowej nakładem firmy Cenega. Od niedawna wiemy, że będzie pozbawiony trybu multiplayer. Dłuższe oczekiwanie na premierę być może zaowocuje większą liczbą materiałów z udziałem Anny Ormeli, która dzięki swojemu cosplayowi Elizabeth, bohaterki gry, została zatrudniona przez studio Irrational Games do promocji BioShock: Infinite.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

BioShock Infinite

BioShock Infinite