Premiera BioShock: Infinite przełożona na marzec
W celu dopracowania najnowszej produkcji z cyklu BioShock studio Irrational Games postanowiło przełożyć premierę z 26 lutego na 26 marca. Jest to kolejne opóźnienie daty wydania tytułu. Do podniebnego miasta Columbia udamy się na PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.
Grzegorz Ferenc
- W sierpniu do twórców gry dołączył Rod Fergusson, producent wykonawczy serii Gears of War;
- Miał on zasugerować przełożenie premiery o około miesiąc w celu jej dopracowania;
- Nowa data premiery BioShock: Infinite to 26 marca 2013 roku.
Zgodnie z informacjami podanymi przez twórców gry BioShock: Infinite – studio Irrational Games – najnowsza odsłona popularnej serii strzelanek ukaże się miesiąc później niż zakładano – 26 marca 2013 roku.
Według doniesień serwisu Gamespot, decyzję podjęto w celu dopracowania pewnych elementów produkcji. Miał je zasugerować Rod Fergusson – były producent wykonawczy serii Gears of War, który dołączył do zespołu Irrational Games w sierpniu.
Pozostaje mieć nadzieję, że jest to już ostatnie opóźnienie tego rodzaju – w przeciwnym razie twórcy ryzykują, że podtytuł gry stanie się źródłem ciekawych memów. W przeszłości zapowiadano, że do podniebnego miasta Columbia udamy się w październiku, a następnie premiera BioShock: Infinite została przesunięta na luty 2013 roku.
Tytuł pojawi się na PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3 w polskiej wersji językowej nakładem firmy Cenega. Od niedawna wiemy, że będzie pozbawiony trybu multiplayer. Dłuższe oczekiwanie na premierę być może zaowocuje większą liczbą materiałów z udziałem Anny Ormeli, która dzięki swojemu cosplayowi Elizabeth, bohaterki gry, została zatrudniona przez studio Irrational Games do promocji BioShock: Infinite.

GRYOnline
Gracze
Steam
- Irrational Games
- BioShock (marka)
- daty premier / opóźnienia (gry)
- PC
- X360
- PS3
Komentarze czytelników
kaszanka9 Legend

Czyli wiadomo, przyszedł facet od Gow i im powiedział, gzie źle używają UE to teraz będą na szybko poprawiać, wcale mnie to nie dziwi, bioshock ma długą historię kombinowania przy UE, choćby bioshock 2 gdzie użyty ue był mocno poskładany i przestarzały.
zanonimizowany758948 Generał
Słucham??? W jaki sposób był przestarzały? Grafika jest w Bioshock 2 bardzo dobra, rozwiń wypowiedź.
A Bioshock'a 2 robiły inne ekipy, Irracjonalni zrobili "jedynkę" i teraz Infinite.
zanonimizowany431140 Legend
@kaszanka9 :
jak ty potrafisz pieknie pitolic.. :)
mikecortez Senator
@ Drau
Ja to juz jak przeczytam nick, to w "tresc" posta nawet sie nie zaglebiam, bo chyba kazdy, kto dluzej siedzi na tym forum, wie, ze bedzie "pitolenie" ;p
Mnie osobiscie miesiac nie zbawi, ale kolejna obsuwa jakos dziwnie wisiala w powietrzu...
Amo Generał

up
to prawda, ja też nie czytam żadnych postów pisanych przez kaszanke już od dawna, po prostu szkoda czasu na uber trolla :) polecam wszystkim tą metodę :)