Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 marca 2012, 17:51

autor: Aleksander "Olek" Kaczmarek

BioShock: Infinite po polsku na wszystkich platformach

Firma Cenega Poland, dystrybutor gry BioShock: Infinite w naszym kraju, poinformowała, że dzieło studia Irrational Games ukaże się w Polsce w dniu europejskiej premiery – 19 października i oferowane będzie w polskiej wersji językowej zarówno na komputerach PC, jak i konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3.

BioShock: Infinite po polsku na wszystkich platformach - ilustracja #1

Zgodnie z oczekiwaniami, najnowsza odsłona serii BioShock znalazła się w planie wydawniczym firmy Cenega Poland, która dystrybuowała w Polsce także poprzednie części. Po raz pierwszy jednak gra z tego cyklu oferowana będzie w polskiej wersji językowej na wszystkich platformach sprzętowych. Niestety, póki co nie wiemy, czy chodzi o pełne spolszczenie z aktorskim dubbingiem, czy jedynie o napisy.

Europejski termin premiery BioShock: Infinite poznaliśmy niespełna dwa tygodnie temu. Przypomnijmy, że jedna z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku zadebiutuje 16 października w Stanach Zjednoczonych, a trzy dni później znajdzie się na półkach europejskich sklepów. Tym milej nam poinformować, że polscy gracze nie zostali wyłączeni z tego grona i przygody byłego agenta Pinkerton, Bookera DeWitta oraz towarzyszącej mu Elizabeth poznają 19 października.

Przy okazji doniesień o polskiej wersji językowej i dacie premiery, warto wspomnieć, że na oficjalnej stronie internetowej BioShock: Infinite pojawił się dziś nowy materiał wideo z cyklu Heavy Hitters. Można na nim zobaczyć kolejnego z przeciwników, z jakimi przyjdzie się zmierzyć w grze – potężnego Handymana (Złotą Rączkę).

Więcej informacji o BioShock: Infinite dowiecie się z lektury zapowiedzi. Zachęcamy również do obejrzenia najciekawszych materiałów wideo związanych z nową grą studia Irrational Games.

  1. Za wolność jej i jego - co nowego w BioShock: Infinite?
  2. Video BioShock: Infinite - kulisy produkcji - Mechaniczny Patriota (PL)
  3. BioShock: Infinite - E3 2011
  4. BioShock: Infinite - zapowiedź
  5. BioShock: Infinite - pierwsze spojrzenie