Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 lutego 2013, 12:05

autor: luckie

Startup Sprint Gry – wykaż się pomysłem i dołącz do branży elektronicznej rozrywki

W przyszłym miesiącu rusza pierwsza polska edycja Startup Sprint Gry. Impreza da sposobność wykazania się pomysłowością oraz umiejętnościami programisty gier i aplikacji mobilnych. Będzie to też szansa na rozpoczęcie kariery w branży komputerowej.

Logo Startup Sprint
Logo Startup Sprint

W dniach 15-17 marca 2013 roku w Gdańsku odbędzie się Startup Sprint Gry, czyli impreza, na której każdy zaproszony będzie mógł zaprezentować swoje pomysły z dziedziny gier wideo. Mile widziani są programiści i graficy z ciekawymi propozycjami rozwoju branży. Startup Sprint Gry skupi się na tworzeniu gier oraz aplikacji związanych z rozrywką elektroniczną. Będzie to znakomita okazja na pokazanie się, a nawet na pozyskanie inwestora.

W ciągu trzech dni uczestnicy wezmą udział w cyklu wydarzeń, podczas których porozmawiają z ekspertami danej dziedziny i zbudują własny prototyp pod czujnym okiem mentorów. Swoją wiedzą i doświadczeniem z pracy w branży komputerowej podzielą się m.in.:

  • Jacek Jankowski – specjalista w dziedzinie marketingu, obecnie biorący udział przy rozwoju serwisu NK.pl,
  • Piotr Zaniewicz – założyciel firmy Gameboxed,
  • Wojciech Skowronek – współwłaściciel firmy BushidoIT, produkującej gry mobilne,
  • Karol Gasiński – inżynier grafiki komputerowej w gdańskim oddziale firmy R&D Intel oraz organizator konferencji WGK,
  • Frédéric Raducki – projektant w firmie Playsoft,
  • Stanisław Fiedor – prezes firmy Fuero Games.
Mobilny Startup (źródło: Startup Sprint) - Startup Sprint Gry – wykaż się pomysłem i dołącz do branży elektronicznej rozrywki - wiadomość - 2013-02-22
Mobilny Startup (źródło: Startup Sprint)

Liczba miejsc jest ograniczona, zatem warto już teraz zapisać się na oficjalnej stronie Startup Sprint Gry. Znajdziecie tam również szczegółowy harmonogram imprezy oraz dokładny jej adres. Podczas imprezy pobierana będzie kaucja w wysokości 50 zł, która wypłacona zostanie po jej zakończeniu wydarzenia.