Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 lipca 2007, 20:36

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Poradnik: Ratatuj

Witam w nieoficjalnym poradniku do gry Ratatuj (Ratatouille). Znajdziesz tutaj szczegółowy opis wszystkich dostępnych w grze misji. Wszystko zostało opisane krok po kroku byś nie mógł się zagubić w tej, jakże łatwej choć wymagającej w niektórych momentach, gry. Znajdziesz tutaj również opis wszystkiego co znajduje się w grze - wszelkie bonusy, mini-gry oraz wiele, wiele więcej.

„Witam w nieoficjalnym poradniku do gry Ratatuj (Ratatouille). Znajdziesz tutaj szczegółowy opis wszystkich dostępnych w grze misji. Wszystko zostało opisane krok po kroku byś nie mógł się zagubić w tej, jakże łatwej choć wymagającej w niektórych momentach, gry. Znajdziesz tutaj również opis wszystkiego co znajduje się w grze - wszelkie bonusy, mini-gry oraz wiele, wiele więcej. Nie ma sensu dodatkowego opisywania możliwości Remy’ego - szczura, którym przyjdzie ci pokierować, bowiem już na samym początku będziesz musiał przejść obowiązkowy tutorial. Jedyne co mogę dodać od siebie to staraj się dokładnie przebadać każdą lokację. Nie są one aż tak wielkie, więc nie powinieneś mieć problemu z szybkim ich zapamiętaniem.” - „Arxel”

Ratatuj - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Ratatuj w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.