Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 lipca 2007, 20:39

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Halo 2 (PC)

Przed Wami poradnik do długo oczekiwanej drugiej części Halo na PC. Tekst jest podzielony na rozdziały i na samym początku znajdziecie opisy broni, maszyn, jednostek występujących w grze oraz trofeów. Następne części poradnika dotyczą metod przejścia poszczególnych poziomów.

„Witam wszystkich fanów jednej z najbardziej popularnych strzelanin wszechczasów. Przed Wami poradnik do długo oczekiwanej drugiej części Halo na PC. Tekst jest podzielony na rozdziały i na samym początku znajdziecie opisy broni, maszyn, jednostek występujących w grze oraz trofeów. Następne części poradnika dotyczą metod przejścia poszczególnych poziomów. Trudniejsze momenty są ilustrowane filmami – niestety z powodów technicznych pozbawionymi dźwięku. Dodam tylko, że wszystkie instrukcje odnoszą się do kampanii dla jednego gracza i poziomu trudności Normal (nie polecam stosowania tego poradnika w odniesieniu do poziomu Legendary, wyjątek stanowią jedynie opisy sprzętu i jednostek). Nic to, czas ruszać do walki. Zapraszam. ” - „Shinobix”

Halo 2 (PC) - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Halo 2 (PC) w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.