Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2005, 07:09

Pod koniec czerwca ukaże się oficjalny soundtrack z muzyką z Advent Rising

Advent Rising, która w wersji na konsolę Xbox zadebiutowała 31 maja bieżącego roku, doczeka się oficjalnego soundtracku. Płyta z wybranymi utworami z gry trafi na rynek już 28 czerwca, na dwa dni przed planową premierą programu firmy GlyphX Games na PeCety.

Advent Rising, która w wersji na konsolę Xbox zadebiutowała 31 maja bieżącego roku, doczeka się oficjalnego soundtracku. Płyta z wybranymi utworami z gry trafi na rynek już 28 czerwca, na dwa dni przed planową premierą programu firmy GlyphX Games na PeCety. Wydawcą ścieżki dźwiękowej będzie Sumthing Else Music Works – wytwórnia, która może pochwalić się innymi produkcjami tego typu, np. oficjalnymi soundtrackami do Halo: Combat Evolved, Hitman: Contracts, czy Fable.

Autorem muzyki do Advent Rising jest Tommy Talarico, o którym szerzej wspomnieliśmy przy okazji wczorajszej informacji o koncertach z cyklu Video Games Live. Płyta zawiera kilkanaście utworów trwających przeszło godzinę, wykonywanych przez siedemdziesięcioosobową orkiestrę z Los Angeles oraz chór. Nagrań dokonano w znanym wszystkim wielbicielom filmów studiu wytwórni Paramonut Pictures. Nieznana jest jeszcze cena płyty, ale prawdopodobnie nie przekroczy ona szesnastu dolarów amerykańskich.

Album będzie dostępny za pośrednictwem oficjalnej strony wytwórni Sumthing Else Music Works, która znajduje się w tym miejscu. Więcej informacji o Advent Rising uzyskacie natomiast z naszej Encyklopedii Gier.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Advent Rising

Advent Rising