Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 kwietnia 2008, 19:35

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Plebiscyt na Grę Roku 2007 rozstrzygnięty!

Znamy triumfatorów tegorocznej edycji Plebiscytu na Grę Roku. Spośród ponad pół setki tytułów nominowanych do nagród w poszczególnych kategoriach wybraliście 6 tytułów, które Waszym zdaniem zasługują na szczególne uznanie...

Tydzień temu zakończyliśmy przyjmowanie głosów w głównej kategorii na Grę Roku 2007 oraz w siedmiu kategoriach dodatkowych. Dziś wyniki ogłaszamy i zapraszamy do obejrzenia filmowej prezentacji zwycięzców, a jednocześnie kończymy związane z Plebiscytem konkursy: ten największy, w którym brał udział każdy głosujący czytelnik oraz ten dodatkowy, w którym należało wytypować zwycięskie tytuły.

Gra Roku 2007

Triumfatorem tegorocznej edycji Plebiscytu okazał się być Wiedźmin, który wygrał w kategoriach na najlepszą fabułę, najlepszą muzykę i wreszcie w kategorii głównej. Było to w sumie do przewidzenia, niemniej przez cały czas trwania Plebiscytu deptał mu po piętach Call of Duty 4, który zgarnął jednak dla siebie pierwsze miejsce w kategorii na najlepszy tryb sieciowy.

Crysisa, który zdobył trzecie miejsce w głównej kategorii, uznaliście za grę najdoskonalszą graficznie. Największym przegranym minionego roku jawi się Bioshock – gra, która odniosła niebywały sukces na świecie, w Polsce przeszła... prawie niezauważona, a przynajmniej tragicznie niedoceniona. Po szczegółowe wyniki Plebiscytu zapraszamy na stronę Plebiscytu.

Zestaw Marzeń Gracza

Główną nagrodę losowaliśmy pomiędzy wszystkimi, którzy wzięli udział w Plebiscycie i potwierdzili swój głos zgodnie z regulaminem. Szczęście w losowaniu uśmiechnęło się do Grzegorza z Poznania. Serdecznie gratulujemy i życzymy miłego grania! Dodatkowo rozlosowaliśmy dziesięć abonamentów GRY-OnLine, a z wylosowanymi osobami skontaktujemy się drogą mailową.

Typowanie zwycięzców

Łatwo nie było – tylko jedna osoba wytypowała zarówno pierwszą piątkę jak i zwycięzców w siedmiu pobocznych kategoriach: Booshman – zdobył maksymalne 12 punktów. Wielkie brawa! Kładąc zbyt duże nadzieje w Portal drugie miejsce zajął Ransly – 11 punktów. O 10 punktów było już łatwiej, zdobyły je cztery osoby, z których los padł na Strzechu. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową. Gratulujemy!

Powiązania

gry