Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 sierpnia 2008, 09:54

autor: aRusher

Pierwszy film szczegółowo ukazujący bitwy morskie w Empire: Total War

Od dosyć długiego czasu nie było wiadomości dotyczących najnowszej części sztandarowej serii studia Creative Assembly – Empire: Total War. Liczni wielbiciele tego cyklu z pewnością ucieszą się na wieść, że opublikowano film z rozgrywki, który obejrzeć można w serwisie Eurogamer – pod tym adresem.

Od dosyć długiego czasu nie było wiadomości dotyczących najnowszej części sztandarowej serii studia Creative AssemblyEmpire: Total War. Liczni wielbiciele tego cyklu z pewnością ucieszą się na wieść, że opublikowano film z rozgrywki, który obejrzeć można w serwisie Eurogamer – pod tym adresem.

Pierwszy film szczegółowo ukazujący bitwy morskie w Empire: Total War - ilustracja #1

Video przedstawia całkiem nowy dla serii i bardzo smakowicie zapowiadający się element rozgrywki – bitwy morskie. Czego możemy się spodziewać po jego obejrzeniu? Z pewnością tradycyjnej dla cyklu Total War grafiki na wysokim poziomie, a także wpływu na przebieg walk wielu elementów pobocznych – od kierunku i siły wiatru zacząwszy, a na zniszczeniach poszczególnych części statku skończywszy. Premiera gry wyznaczona została na 6 lutego przyszłego roku. Jeśli po oglądnięciu filmu zainteresował Cię ten tytuł, przeczytasz o nim więcej w naszej Encyklopedii i zapowiedzi.