Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2008, 09:46

autor: Łosiu

Patapon 2 - pierwsze szczegóły

Wiemy już więcej na temat Patapon 2 – zapowiedzianej na E3 2008 kontynuacji jedynej w swoim rodzaju muzycznej strategii. Na łamach japońskiego magazynu Famitsu zamieszczono najświeższe informacje dotyczące nadchodzącej kontynuacji podbojów w rytm muzyki.

Wiemy już więcej na temat Patapon 2 zapowiedzianej na E3 2008 kontynuacji jedynej w swoim rodzaju muzycznej strategii. Na łamach japońskiego magazynu Famitsu zamieszczono najświeższe informacje dotyczące nadchodzącej kontynuacji podbojów w rytm muzyki.

Gra ma być dwa razy dłuższa od poprzedniczki, opowiedziana historia ma być już więcej niż tylko pretekstem do walki, a po naszej stronie staną bohaterowie rodu Patapon posiadający unikalne umiejętności zdobywane wraz z postępami w grze.

Patapon 2 - pierwsze szczegóły - ilustracja #1

Twórcy postanowili ułatwić zabawę osobom nie mającym słuchu muzycznego – Patapon 2 ma być bardziej przystępny, co nie oznacza jednak, że wszystkie pomyłki będą odpuszczane. Ponadto też przewidziany też będzie multiplayer - do czterech graczy.

Patapon 2 ma się pojawić w Japonii jeszcze w tym roku, w okresie zimowym. Przypominam, że idea gry to - „poprowadź plemię do walki, ku kolejnym zwycięstwom... a wszystko w rytmie bębnów”.