Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2016, 20:18

autor: Kamil Zwijacz

Zapowiedziano remastery PaRappa The Rapper, Patapon oraz LocoRoco

Potwierdziły się plotki z rana - PaRappa the Rapper doczeka się odświeżonej wersji na konsolę PlayStation 4. Dodatkowo to samo spotka dwie gry z handhelda PSP - Patapon oraz LocoRoco.

AKTUALIZACJA:

Demo PaRappa the Rapper Remastered zostało udostępnione w PlayStation Store. Znajdziecie je tutaj.

Rano informowaliśmy o możliwym powrocie gry PaRappa the Rapper i faktycznie tak się stanie. Podczas PlayStation Experience 2016 zapowiedziano remaster pierwszej części serii przeznaczony na konsolę PlayStation 4. Gra nazywać ma się PaRappa the Rapper Remastered i dziś w PlayStation Store pojawi się jej demo. Jeżeli chodzi o nowości, to doczekamy się przede wszystkim ulepszonej oprawy graficznej (4K). Ponadto deweloperzy zamierzają wykorzystać możliwości kontrolera DualShock 4, który będzie służył nie tylko do wciskania przycisków, ale także zamieni się w metronom, dzięki czemu lepiej poczujemy muzykę. Tytuł zadebiutuje w 2017 roku.

Dodatkowo Sony ujawniło, że odświeżone wersje otrzymają także dwie gry z PSP – Patapon (muzyczna strategia 2D) oraz LocoRoco (dwuwymiarowa zręcznościówka), które również pojawią się w 2017 roku na PlayStation 4. Podobnie jak w przypadku PaRappa the Rapper Remastered możemy liczyć na ulepszoną grafikę oraz dodatkowe możliwości zapewniane przez pada. W przypadku drugiej z wymienionych produkcji użyte zostanie sterowanie ruchami, umożliwiające toczenie się, skakanie itd.

Zapowiedziano remastery PaRappa The Rapper, Patapon oraz LocoRoco - ilustracja #2