Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePS4
Okładka LocoRoco Remastered (PS4)

LocoRoco Remastered PS4

Zremasterowana wersja logiczno-zręcznościowej platformówki 2D, która ukazała się pierwotnie w 2006 roku na handheldach PlayStation Portable.

Zręcznościowe | platformówki | 2D | reedycje/remastery/remaki | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 4
Okładka LocoRoco Remastered (PS4)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS4:

9maja2017

9maja2017

PSN

LocoRoco Remastered na PS4 to zremasterowana wersja gry LocoRoco, która pierwotnie ukazała się w 2006 roku na handheldzie PSP. Główną atrakcją produkcji jest ulepszona oprawa graficzna oraz sterowanie przystosowane do obsługi wyposażonego w czujnik ruchu pada DualShock 4.

Mechanika

Zadaniem gracza jest potrząsanie fragmentem wirtualnego świata, aby tym sposobem przetaczać w wybrane miejsca sympatycznych bohaterów, mających formę miękkich i zazwyczaj uśmiechniętych żółtych kul. Naturalnie tylko wyjątkowo ostrożne działanie pozwala na uniknięcie przygotowanych przez developerów pułapek i szczęśliwe zaliczanie kolejnych etapów rozgrywki (m.in. tropikalna dżungla i tereny pokryte śniegiem).

Ponadto w LocoRoco Remastered na PS4 istnieje opcja karmienia okrągłego protagonisty owocami, dzięki czemu jego rozmiar ulega zwiększeniu i w ten sposób użytkownik sięga wyższego pułapu punktowego. Rzecz jasna zbyt wielka postać ma trudności z przeciśnięciem się przez wąskie przejścia, więc nieoceniona okazuje się funkcja chwilowego rozdzielania jej na mniejsze obiekty, poruszające się niezależnie. Przydają się tu zatem nie tylko zręczne palce, lecz także dobrze wytrenowane szare komórki, ponieważ rozmaitych wyzwań logicznych pojawia się całkiem sporo. Autorzy nie zapomnieli również o wprowadzeniu szeregu sekretnych niespodzianek, możliwych do odkrycia wyłącznie przez wyjątkowo dociekliwe osoby.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 5 głosów czytelników.

Centrum PlayStation 5 - wszystko o konsoli i jej grach

Centrum PlayStation 5

Wszystko o konsoli i jej grach

Zobacz Więcej

Gry podobne do LocoRoco Remastered

Wymagania wiekowe LocoRoco Remastered

odpowiednia dla każdego wieku

Zapowiedziano remastery PaRappa The Rapper, Patapon oraz LocoRoco
Zapowiedziano remastery PaRappa The Rapper, Patapon oraz LocoRoco

wiadomość3 grudnia 2016

Potwierdziły się plotki z rana - PaRappa the Rapper doczeka się odświeżonej wersji na konsolę PlayStation 4. Dodatkowo to samo spotka dwie gry z handhelda PSP - Patapon oraz LocoRoco.