Otwarte beta-testy Auto Assault w ten weekend

Jak donosi europejski oddziału NCsoftu, już za kilka dni wszyscy fani czterech kółek będą mogli spróbować swoich sił w grze MMO Auto Assault. W piątek o 19.00 czasu polskiego rozpoczną się bowiem otwarte beta-testy futurystycznych wyścigów.

Marek Grochowski

Jak donosi europejski oddziału NCsoftu, już za kilka dni wszyscy fani czterech kółek będą mogli spróbować swoich sił w grze MMO Auto Assault. W piątek o 19.00 czasu polskiego rozpoczną się bowiem otwarte beta-testy futurystycznych wyścigów.

Akcja kierowana jest do Europejczyków, a jej koniec przewidziano na godzinę 1.00 we wtorek, 21 marca. By wziąć udział w całym przedsięwzięciu, musicie zarejestrować się na tej stronie, następnie poczekać na e-mail od producenta, by końcu ściągnąć klienta gry i przez trzy dni bawić się do upadłego. Po upłynięciu wyznaczonego terminu sieciowe potyczki będą mogły prowadzić tylko osoby, które zamówiły Auto Assault w pre-orderze. Pudełka ze ścigałką mają dotrzeć do fanów dokładnie 17 marca.

Otwarte beta-testy Auto Assault w ten weekend - ilustracja #1

Przypomnijmy, że poprzednie beta-testy miały miejsce w lutym, a te, które nadchodzą, będą prawdopodobnie ostatnimi przed premierą finalnej wersji gry, zaplanowaną na tegoroczny kwiecień. Więcej materiałów związanych z Auto Assault znajdziecie na oficjalnej stronie produktu, a także na łamach naszego serwisu.

Auto Assault

Auto Assault

PC
po premierze

Data wydania: 13 kwietnia 2006

Informacje o Grze
6.0

Gracze

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

0

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry Sportowe
2006-03-16
14:24

zanonimizowany295159 Centurion

Czy ta gra Wam nie przypomina Tiwsted Metal ? A czasow swojej swietnosci ta gra byla naprawde fajna.

Komentarz: zanonimizowany295159
2006-03-16
14:33

zanonimizowany217297 Generał

Zupelnie to AA do mnie nie trafilo, grafika srednia, jezdzenie bez wiekszego sensu po falloutowej pustyni. Nie wiem, generalnie to moze pare lat temu ale teraz to raczej padnie dosyc szybko

Komentarz: zanonimizowany217297

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl