Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2008, 12:21

autor: Hed

O premierze Street Fightera 4

Fani bijatyk czekają na ten gorący tytuł, dostępny już w japońskich salonach gier, do których niestety większość z nas dostępu nie ma. Wersja konsolowa jest w przygotowaniu i jak głosiła niepewna informacja, miałaby ukazać się w marcu 2009 roku. Yoshinori Ono z firmy Capcom, zdementował te doniesienia dodając, że nie wiadomo kiedy gra wyjdzie.

Fani bijatyk czekają na ten gorący tytuł, dostępny już w azjatyckich salonach gier, do których niestety większość z nas dostępu nie ma. Wersja konsolowa jest w przygotowaniu i jak głosiła niepewna informacja, miałaby ukazać się w marcu 2009 roku. Yoshinori Ono z firmy Capcom, zdementował te doniesienia dodając, że nie wiadomo kiedy gra wyjdzie.

O premierze Street Fightera 4 - ilustracja #1

Źródłem plotki jest wypowiedź jednego z producentów drugiej filmowej adaptacji Street Fightera, której reżyserem jest Andrzej Bartkowiak (Romeo musi umrzeć, Doom). Producent stwierdził, że z premierą filmu sprzężona będzie premiera nowej gry Capcomu. Co na to ekipa deweloperska odpowiedzialna za grę?

O premierze Street Fightera 4 - ilustracja #2

Yoshinori Ono, w jednym z wywiadów, mówi, że nie wiedział wiele o tym terminie i dlatego nie należałoby się nim sugerować. Firma odpowiedzialna za projekt, dopiero co dokonała konwersji z automatów na konsole – trzeba jeszcze zbalansować i dopracować konsolową wersję, co może zająć trochę czasu. Ile? Ono przyznaje, że nie wie. Producent nie wspomniał niestety nic o wersji pecetowej, która oczywiście także została zapowiedziana już jakiś czas temu.

Polskim dystrybutorem, zgodnie z wcześniejszymi informacjami, jest CD Projekt.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Street Fighter IV

Street Fighter IV