Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2008, 12:29

O otwartych beta-testach i sterowaniu głosowym w języku polskim w EndWar

Strategia EndWar, spędzająca sen z powiek miłośnikom nowoczesnych gier wojennych sygnowana nazwiskiem Toma Clancy’ego, doczeka się otwartych beta testów, a wersja PS3 być może będzie rozpoznawać polską mowę.

Strategia EndWar, spędzająca sen z powiek miłośnikom nowoczesnych gier wojennych sygnowana nazwiskiem Toma Clancy’ego, doczeka się otwartych beta testów, a wersja PS3 być może będzie rozpoznawać polską mowę.

Na przełomie czerwca i lipca Ubisoft przeprowadził zamknięte multiplayerowe beta-testy EndWar. Dzisiaj dowiadujemy się, że wszyscy posiadacze Xboxa 360, którzy dokonają pre-orderu, otrzymają dostęp do czegoś, co nazywa się „VIP demo”. Jest to w istocie otwarta beta, dzięki której na początku października, wszyscy chętni będą mogli sprawdzić jak funkcjonuje gra w trybie online. Należy się spieszyć, bowiem klucze do bety będą rozdawane w myśl zasady kto pierwszy, ten lepszy.

Co do sterowania głosowego, mamy dla was bardzo ciekawą informację. Jeden z naszych wysłanników na Games Convention zarejestrował wypowiedź niejakiego Li C. Kuo (community developer w Ubisoft Shanghai) prezentującego EndWar zgromadzonej tam publiczności. Powiedział on, że wersja gry na PS3 będzie (pośród wielu europejskich języków) rozpoznawała również język polski.

O otwartych beta-testach i sterowaniu głosowym w języku polskim w EndWar - ilustracja #1

Cisek (po lewej) zaraz po wyciągnięciu ciekawych informacji od Li C. Kuo - community developera EndWar

Przedstawiciel Ubisoft Polska – Rafał Adasiak, powiedział że faktycznie trwają obecnie testy rozpoznawania mowy w naszym rodzinym języku. To, czy finalna wersja będzie polish-friendly okaże się po ich zakończeniu. Co oznaczać będzie dla polskich graczy sukces owych testów, w złagodzonej wersji, prezentuje dołączony do newsa obrazek.


O otwartych beta-testach i sterowaniu głosowym w języku polskim w EndWar - ilustracja #2


Tom Clancy’s EndWar pojawić się ma jesienią na PS3 i X360, a wersja pecetowa jest w planach, ale na pewno nie pojawi się wcześniej niż w 2009 roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tom Clancy's EndWar

Tom Clancy's EndWar