Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 lutego 2007, 10:17

autor: Jiker

Namco Bandai już niedługo ujawni tytuł kolejnej gry z serii Tales of...

Firma Namco Bandai poinformowała za pośrednictwem serwisu Tales Channel, że w ciągu najbliższych kilku dni opublikuje zapowiedź kolejnej gry z serii Tales of, której poszczególne odsłony są jednymi z najpopularniejszych przedstawicieli japońskiej odmiany RPG.

Firma Namco Bandai poinformowała za pośrednictwem serwisu Tales Channel, że w ciągu najbliższych kilku dni opublikuje zapowiedź kolejnej gry z serii Tales of,której poszczególne odsłony są jednymi z najpopularniejszych przedstawicieli japońskiej odmiany RPG.

Szefostwo japońskiej korporacji nie ujawniło niestety większej ilości informacji na temat owej pozycji. Nie znamy zatem ani tytułu, ani tym bardziej platformy na jakiej się ona ukaże. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że jak dotąd większość gier z serii Tales of ukazywała się na konsolach firmy Sony, to właśnie obranie takowego kierunku jest najbardziej prawdopodobne.

Prawda na temat nowej pozycji Namco Bandai zostanie ujawniona 21 lutego. Właśnie na ten dzień zapowiadana jest kolejna aktualizacja serwisu Tales Channel. Na koniec przypomnijmy jedynie, że ostatnia część serii Tales of, mianowicie Tales of Destiny 2 na PSP, miała niedawno swoją japońską premierę.