Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 sierpnia 2008, 10:25

autor: vampire

Motocyklowe rozszerzenie Burnout Paradise w ostatniej fazie testów

Niedawno wspominaliśmy o dużej, darmowej aktualizacji do Burnout Paradise, znanej wtedy pod nazwą Davis, której głównym celem jest wprowadzenie do gry motocykli. Ostatnio na oficjalnej stronie twórców, studia Criterion, pojawiło się nieco więcej informacji na jej temat. Przede wszystkim dodatek jest już praktycznie ukończony i obecnie znajduje się w ostatniej fazie testów.

Niedawno wspominaliśmy o dużej, darmowej aktualizacji do Burnout Paradise, znanej wtedy pod nazwą Davis, której głównym celem jest wprowadzenie do gry motocykli. Ostatnio na oficjalnej stronie twórców, studia Criterion, pojawiło się nieco więcej informacji na jej temat. Przede wszystkim dodatek jest już praktycznie ukończony i obecnie znajduje się w ostatniej fazie testów, czyli możemy spodziewać się, że niedługo trafi na nasze konsole.

Motocyklowe rozszerzenie Burnout Paradise w ostatniej fazie testów - ilustracja #1

W sumie wprowadzi on 70 nowych wyzwań z czego połowę stanowić będą standardowe Freeburn Challenges, pozostałe zaś to zadania na czas, które będziemy mogli powtarzać wielokrotnie, aby poprawić swój wynik. Oczywiście uaktualnieniu ulegnie sama mapa miasta, na której pojawi się 38 Burnout Rides - motocyklowych odpowiedników Burning Routes, czyli tras, które musimy pokonać w określonym czasie. Zresztą, podobnie jak poprzednio, znacznie łatwiej będzie temu zadaniu sprostać osobom, które wcześniej zwiedzą obszar w poszukiwaniu skrótów. W dodatku teraz na każdej z 64 ulic będzie podawany najlepszy czas przejazdu osobno dla samochodu i osobno dla motocyklu. Twórcy przewidują, że ukończenie wszystkich nowych wyzwań zajmie nam około 9-10 godzin.

Motocyklowe rozszerzenie Burnout Paradise w ostatniej fazie testów - ilustracja #2

Do kolejnych modyfikacji możemy zaliczyć dodanie zmiennego cyklu dobowego, oraz zbalansowanie ulicznego ruchu, dzięki czemu nie powinno już tak często dochodzić do przypadkowych kolizji. Ludzie z ekipy Criterion przyznają, że choć jest to ich pierwsza próba wprowadzenia motocykli do gry, to z osiągniętych efektów są zadowoleni. Bikes Pack trafi w tym samym czasie do Xbox Live oraz PlayStation Network.

Motocyklowe rozszerzenie Burnout Paradise w ostatniej fazie testów - ilustracja #3
Motocyklowe rozszerzenie Burnout Paradise w ostatniej fazie testów - ilustracja #4
Motocyklowe rozszerzenie Burnout Paradise w ostatniej fazie testów - ilustracja #5