Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2006, 12:10

autor: Krooliq

Mortal Kombat: Armageddon także na Wii

Firma Midway Games ogłosiła, że Mortal Kombat: Armageddon, czyli najnowsza, nadchodząca odsłona należącej do bestsellerowego cyklu bijatyki, trafi także w ręce przyszłych posiadaczy konsoli Nintendo Wii.

Firma Midway Games ogłosiła, że Mortal Kombat: Armageddon, czyli najnowsza, nadchodząca odsłona należącej do bestsellerowego cyklu bijatyki, trafi także w ręce przyszłych posiadaczy konsoli Nintendo Wii. Aktualnie trwają już prace nad tą edycją, jednak na razie firma nie zdradziła, jak zamierza wykorzystać specyficzny, rewolucyjny kontroler, w jaki zostanie wyposażona najnowsza platforma Nintendo.

Mortal Kombat: Armageddon  także na Wii - ilustracja #1

Przypomnijmy, że w Mortal Kombat: Armageddon grono dostępnych wojowników obejmie blisko sześćdziesiąt postaci, które pierwotnie wystąpiły w różnych odsłonach cyklu (m.in. Liu Kang, Stryker, Shao Kahn, Noob Saibot, Shinnok, Kintaro i Darrius). Ponadto będziemy mogli wreszcie stworzyć własnego bohatera od podstaw, a zatem wybrać jego płeć, ustalić cechy fizyczne itp. Więcej informacji na temat programu znajdziecie na naszych łamach.

Dodajmy, że pierwotne plany zakładały wydanie omawianego programu wyłącznie w wersjach dedykowanych konsolom PlayStation 2 oraz Xbox (premiera odbędzie się w październiku). Edycja przeznaczona na Wii ma się pojawić na półkach sklepowych na początku przyszłego roku.