Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 lipca 2007, 13:36

autor: Maciej "Maciej Jałowiec" Jałowiec

Maraton: Durandal i Spyglass Board Games od jutra na Xbox Live Arcade

Wraz z początkiem sierpnia na Xbox Live Arcade pojawią się dwie interesujące pozycje. Pierwsza to Marathon: Durandal, natomiast druga to Spyglass Board Games. Ich łączna wartość wynosi 1200 MP.

Wraz z początkiem sierpnia na Xbox Live Arcade pojawią się dwie interesujące pozycje. Pierwsza to Marathon: Durandal, natomiast druga to Spyglass Board Games.

Marathon: Durandal to remake gry z gatunku FPS, która swoją oficjalną premierę miała pod koniec 1995 roku. W ramach ciekawostki warto w tym miejscu dodać, iż Marathon był jednym z pierwszych produktów przygotowanych przez studio o nazwie Bungie, współczesnym graczom znane właściwie wyłącznie dzięki hitowej serii Halo. Wartość gry Marathon: Durandal na XBLA wynosi 800 MP. Ich cena to około 9,6 €, czyli 36 zł.

Maraton: Durandal i Spyglass Board Games od jutra na Xbox Live Arcade - ilustracja #1

Spyglass Board Games to zbiór czterech gier planszowych (othello, mankala, warcaby i typowe szachy) nastawionych głównie na rozgrywkę za pośrednictwem usługi Xbox Live! Warto zaznaczyć także, że gra współpracuje z kamerkami internetowymi, co widać choćby na poniższym obrazku. Wartość SBG wynosi 400 MP. Ich cena to około 4,8 €, a więc 18 zł.

Maraton: Durandal i Spyglass Board Games od jutra na Xbox Live Arcade - ilustracja #2