Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2008, 11:55

autor: artoor

Limitowana edycja Brothers in Arms: Hell's Highway. Kolejne opóźnienie premiery

Gearbox Software, producent Brothers in Arms: Hell's Highway, przedstawił szczegóły dotyczące limitowanej edycji gry. W pudełku, poza płytą znajdziemy kilka, ciekawych dodatków.

Gearbox Software, producent Brothers in Arms: Hell's Highway, przedstawił szczegóły dotyczące limitowanej edycji gry. W pudełku, poza płytą znajdziemy kilka, ciekawych dodatków. Pierwszym z nich jest figurka głównego bohatera Matta Baker’a, którą można modyfikować 13 atrybutami (bronie, hełm, nóż itd.). Kolejne to: plan operacji Market Garden oraz pierwsza część komiksu, inspirowanego najnowszą odsłoną Brothers in Arms. Całość można już zamówić w pre-orderach na stronach internetowych sklepów Amazon oraz Gamestop. Wersja na PC dostępna jest w cenie $59.99, z kolei pozostałe dwie, czyli na Xboxa 360 oraz PS3 wycenione zostały na kwotę $69.99.

Wiadomość, która na pewno nie ucieszy fanów dotyczy kolejnego przesunięcia daty premiery. Choć ostatecznie miała ona odbyć się 26 sierpnia, Gearbox wyznaczyło nowy termin. Tym razem na 23 września. Opóźnień w debiucie Hell's Highway nie idzie zliczyć, pozostaje jednak mieć nadzieję, że więcej do takich sytuacji już nie dojdzie. Nie wiemy jak wpłynie to na nasz rynek, gdyż Cenega Poland, polski dystrybutor gry, jak na razie nie podał orientacyjnej daty premiery, ani ceny przygotowywanych w Polsce wersji.

Limitowana edycja Brothers in Arms: Hell's Highway. Kolejne opóźnienie premiery - ilustracja #1