Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2008, 14:09

autor: vampire

Możemy juz zobaczyć teaser-trailer Wallace & Gromit's Grand Adventures

Jak pamiętamy, kilka dni temu studio deweloperskie Tellgate Games obiecało, że niebawem zaprezentuje wszystkie materiały związane ze swoją nową przygodówką typu point & click - Wallace & Gromit's Grand Adventures. Producenci wywiązali się z danego słowa i dziś na oficjalnej stronie gry zamieszczony został teaser trailer, ukazujący, jak wygląda przygotowanie śniadania według tytułowych bohaterów.

Jak pamiętamy, kilka dni temu studio deweloperskie Tellgate Games obiecało, że niebawem zaprezentuje wszystkie materiały związane ze swoją nową przygodówką typu point & click - Wallace & Gromit's Grand Adventures. Producenci wywiązali się z danego słowa i dziś na oficjalnej stronie gry zamieszczony został teaser trailer, ukazujący, jak wygląda przygotowanie śniadania według tytułowych bohaterów. Autorzy udostępnili też pierwsze screenshoty i grafiki koncepcyjne, które możecie zobaczyć poniżej.

Możemy juz zobaczyć teaser-trailer Wallace & Gromit's Grand Adventures - ilustracja #1
Możemy juz zobaczyć teaser-trailer Wallace & Gromit's Grand Adventures - ilustracja #2
Możemy juz zobaczyć teaser-trailer Wallace & Gromit's Grand Adventures - ilustracja #3
Możemy juz zobaczyć teaser-trailer Wallace & Gromit's Grand Adventures - ilustracja #4
Możemy juz zobaczyć teaser-trailer Wallace & Gromit's Grand Adventures - ilustracja #5

Podobnie jak w przypadku serii Sam & Max, czyli zbioru wcześniejszych przygodówek Telltale, także tutaj będziemy mogli wcielić się w obie pierwszoplanowe postacie. Zresztą to nie jedyna wspólna cecha tych tytułów - Wallace & Gromit's Grand Adventures odziedziczył także silnik, na którym powstały przygody pary niecodziennych detektywów oraz system dystrybucji w postaci ukazujących się w równych odstępach czasu epizodów. Niestety, nie wiemy jeszcze kiedy pierwszy z nich ujrzy światło dzienne.